Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő (hónap) alatt...

Ti mennyi idő (hónap) alatt tudtok kigyűjteni egy használt autóravalót mondjuk ami kb.600. 000ft atiratással egyutt?

Figyelt kérdés

En Debrecenbe élek es kivancsi vagyok hogy Budapesten vagy videken kb.mennyi ido (honap) alatt tudjatok kigyujteni az autora a penzt?

18F


2017. dec. 21. 20:55
 1/10 A kérdező kommentje:

Ha melózok es alberletbe vagyok de szeretnek egy autot kb.mennyi ido alatt tudom kigyűjteni majd..?

Nektek hamar sikerült?

2017. dec. 21. 20:58
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

600-at kb 3-4 hónap alatt, ha nagyon sporolok, Budapest.

26f, szoftverfejlesztő.

2017. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

600 rugót kb. 0,7 hónap alatt tudok félrerakni.


29/F, szoftvermérnök

2017. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jelenlegi helyzetemben, kb. 3 hónap. Bár én ilyen fiatalon biztos nem vennék kocsit, pazarlás. Arról nem is beszélve, hogy ilyen kategóriájú kocsira egy vagyont ráköltesz az évek alatt annyi problémája lesz.
2017. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3: Most te vagy nagyon jól keresel itthon, vagy külföldön xarul. Melyik?
2017. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Magyarországon dolgozom, egy vidéki nagyvárosban. Ezt elfelejtettem írni, bocsi.
2017. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyedül kb. fél év alatt. Ha a párommal ketten összedobjuk amink van és mondjuk nem tesszük félre a hitelünkre azt, amit félre szoktunk, akkor kb. 2-3 hónap alatt meglenne.
2017. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 hónap, 36F/e.v.főállásban, szezonálisan másodállásban 1 hónap.


De igaza van aki azt írta, nem ennek kéne a legfontosabbnak lennie.Mert utána meg félre tenni fogsz tudni nehezen sokkal fontosabb dolgokra, eladni meg töredék áron fogod tudni, a szervizköltségekkel növelt vételi árhoz képest.


Én az elsőt 2 éve vettem, úgy, hogy még jogsim sem volt, ( igaz 18 évesen én is jártam a használt autókereskedéseket nézelődve, mert volt 500.000 megtakarításom, ami rá 6 évvel az első házam önereje lett inkább ) de mivel tudja növelni a bevételeim, a költséget meg vállalkozáson belül leírom, így gyakorlatilag nem veszteséges a dolog.

2017. dec. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Ja és borsodi a székhelyem, telephelyem viszont 3 vidéki megyében van.
2017. dec. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha nagyon összehúznám magam, akkor kevesebb, mint két hónap, de nincs az az isten, hogy autót tartsak fenn Budapesten, nettó pazarlás. Ami elmegy a kocsira az évek alatt, simán fektethető jobb helyen levő ingatlanba, ami viszont valóban nagy kényelmet tud adni.
2017. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!