Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénz kellene most...

Mennyi pénz kellene most neked hogy boldog legyél? Persze ne csillagos egekig kell gondolni! Hanem mondjuk kisebb összegek. például nekem fél millió elég lenne!

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 11:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Amennyiből a lakáshitelt ki tudom fizetni... persze ez csak egy plusz, ugyanis lakáshitellel együtt is boldog vagyok :) Ha nem lenne, legfeljebb még boldogabb lennék :))
2010. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
1,5millió és vennénk egy kis kertesházat:))) Pesze hitelre, ez fedezné az önerőt...
2010. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
600ezer. Ennyi tartozás sikerült felhalmozzunk az utóbbi pár hónapban munkanélküliség miatt :((
2010. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
nekünk kb 3 millió és végre nem kellene nélkülöznünk, és mehetnék gond nélkül egyetemre vagy főiskolára.
2010. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
5 millió a ház felújítására, a kerttel együtt. minden más kijön a költségvetésből, ez is menni fog pár éven belül talán.
2010. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
5 millió körülbelül.
2010. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Pénz nem boldogít.
2010. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
nekem nem pénz kellene,mert szerencsére van félre tett pénzem..Nekem inkább olyan kéne amit pénzben nem adnak meg.Nyelvérzék,hogy végre tudjam tanulni az angol nyelvet..
2010. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"nekem nem pénz kellene,mert szerencsére van félre tett pénzem..Nekem inkább olyan kéne amit pénzben nem adnak meg.Nyelvérzék,hogy végre tudjam tanulni az angol nyelvet..

"

akkor neked inkább jó tanűrra van szükséged.

na kezdjük el.

Az én nevem Gipsz Jakab

My name is Jakab Gipsz (Máj néjm íz Dzsakab, Dzsipsz)


Budapesten élek.

I live in Budapest (Áj lív in Bjudapeszt)


Mi a ten neved?

What is your name? (vat íz jor néjm?)

2010. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
56%

Angol nyelvlecke folyt:


Házi feladat:

Most te fordítsd le az alábbi félmondatot egyedül.


Jövő héten lesz négy és fél éve, hogy a harmadunokatestvérem fogadott lánya, aki egy hivatali köztisztviselő mellett három éve már, hogy szennyvíztisztítási reklamációs és feljegyzéstechnikai főosztály vezetői munkakör váromáynosa egy komoly alhasi sztereo-diszpóziós mellékvese elégtelenség miatt óhajtott a kirendelt területi illetékes sebészfőorvosánál némiképp, tapasztaltabb, de legalábbis jobb referenciákkal bíró és elismertebb orvost választani, de sajnos a nemzeti közmeghallgatásokon fellebbent gazdasági és nemzeti helyzet okán a kérésének eleget tenni -hivatalos úton legalábbis- nem volt lehetséges.

2010. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!