Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénz kellene most...

Mennyi pénz kellene most neked hogy boldog legyél? Persze ne csillagos egekig kell gondolni! Hanem mondjuk kisebb összegek. például nekem fél millió elég lenne!

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 11:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
91%
Havi 500.000 ft. kézbe (ebből lehet finanszírozni a családot, lakást, autót, hobby, és még a gyerekemnek is tudnék félretenni kisebb nagyobb összeget)
2010. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
91%
150 millióval elégedett lennék , nem kellene több
2010. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:

Nekem 15-20 millio.

ebböl kifizetném a lakáshitelt, a többiböl meg vennék egy másik házat csak magamnak és bebútoroznám, és a 2. kisebb házunkat felujjitanám mert már kezd tönkre menni .Több mint 10 éve lakatlan:S


ÉS ami maradna annak is lenne jó helye.:)

De sose lessz ilyen szerencsém h ennyi pénzem legyen :(:S



És avval is megelégednék ha megnyerném az 5-ös lottó fönyreményét:P:P:D



De tényleg ti mit csinálnátok ha megnyernétek az 5 ös lottón a fönyereményt?

Mi lenne az elsö dolgotok.?

Én biztos elájulnák xD

2010. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
ha megnyerném, jaj még ha belegondolok áh elsírnám magam felújítanám a házunkat, lejogsiznék, vennék egy autót, tesómnak vennék egy házat na meg magamnak!Elvinném a családomat nyaralni!Befeketetnék a bankba is, anyának és apának vennék telefont meg jó márkás ruhákat na meg magamnak is!
2010. jún. 9. 12:27
 25/32 anonim ***** válasza:
3millió. Naponta :D
2010. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
:D
2010. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
2millió
2010. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ha megnyered, adhatnál kölcsön itt mindenkinek :D

Ne csak magadra gondolj :)

2010. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Talán egy nyílászáró cserére legyen elég, de enélkül is boldog vagyok, mert megélünk a fizetésünkből. Bár jó lenne legalább 2 évente elmenni nyaralni://
2010. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Úgy 150 000 plussz kéne, vagy 18 milla kicsengetni a lakáshitelt. (ami most sok millióval több mint mikor felvettük, pedig öt éve fizetjük...:)


Ha megnyerném a lottó ötöst, akkor 2,5 milliárdot a bankba raknék kamatozni, a többiből kikaparnám a rokoni, és baráti kört a bajból, elvinném őket két hétre valami mesés helyre, és locsolórendszert, meg teraszt építenék a kis házunkhoz, meg gumiasztal tetejű medencét a csajoknak, és igyekeznék titokban tartani a tényt, hogy gazdagok vagyunk.

Később csinálnék egy ökogazdaságba oltott ember-és állat nyugdíjas otthont, ahol gyerekek nyaralhatnának, és nehéz sorsú családok kezdhetnének új életet, képzésekkel, meg közösségi munkával...

De még nem gondolkodtam rajta!:D

2010. jún. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!