Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Be lehet perelni azért egy...

Be lehet perelni azért egy céget amiért rosszul postázott és ezen mulik pár millio?

Figyelt kérdés

Megbíztam egy céget elintézni külföldi adóbevallást és hasonlókat, ami ha határidöben beérkezik, akkor jogosult lettem volna x milliora.

A cég nem oda postázta az iratokat amiket a dokumentumok mellé irtam levélben, attol önkényesen eltért.


Mivel egy átvételi tértivevényen nincs rajta az egész levél, hogy mit kérem, hogy lehet ezt bizonyitani?


Ha perre megyek van esélyem?


2018. márc. 13. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
79%

Amennyiben a dokumentumon rajta van, hogy hova küldjék és mikorra emellett ez ténylegesen fel lelhető, akkor van esélyed.

Azonban ide már kelleni fog az ügyvéd is.

2018. márc. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!