Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fürge Diák, Meló-Diák vagy az...

Fürge Diák, Meló-Diák vagy az euDiákok a jobb?

Figyelt kérdés

Hova érdemes menni? Melyik a legmegbízhatóbb?

Tapasztalat?



2018. jún. 14. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
ugyanaz mindegyik. bár Meló-Diákost többet láttam áruházakban!
2018. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Én körbe kérdeztem a boltokban, hogy lehet e menni. 5 boltból 3 azt mondta h 16 éves kortól szövetkezettel és mind3 az eudiákot mondta
2018. jún. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mindhárom szövetkezet által dolgoztam, nekem az euDIÁKOK vált be. Rengeteg jó multival kapcsolatban állnak (Decathlon, DM, IKEA stb.), gyorsak és diákbarát a hozzáállásuk. Elmesélek egy pozitív történetet róluk.


A mai nap például DM-be mentem volna betanulni pénztárra. A betanulás ingyenes, a DM ezt nem fizeti. Mikor beértem a DM-be, az EU Csoport egyik diákja volt az oktató, aki közölte, hogy menjek polcot pakolni 1 órát, majd utána jövök én. Mondom én nem erre jöttem, hanem PÉNZTÁRRA BETANULNI. Erre ő: Mindenki pakol, aki ide kijön első nap, ez ilyen. Mondtam, hogy nem, ez nem ilyen, majd pakolok akkor, amikor már ott dolgozom és egyből hívtam a koordinátort, hogy ez így nem oké, nem erre jöttem. Először a koordinátor egyik segítőjével beszéltem, ő azt mondta, ha ez így nem oké, nem baj, menjek haza, ez ilyen. Mondta, hogy beszél a diákjukkal, majd visszahív. Közben feljött az öltözőbe a kis diák csaj és szó szerint ezt mondta:

- Ha nem jössz le pakolni, nem tanítalak be.

- Mondom, oké, köszöntem szépen akkor.


Épphogy kiléptem a DM ajtaján, visszahív a koordinátor segédje, hogy igazam van, ezt a kis diák csaj nem teheti meg, és kérte, hogy menjek vissza, és szóljak neki, hogy vegye fel a telefont. Aztán eljöttem.


Pár óra múlva hívott újra, hogy nekik nem volt tudomásuk arról, hogy a betanulókat pakoltatják, és beszéltek a DM-mel, hogy vagy legyen tényleg egy ingyenes pénztár betanulás, vagy ha pakolni is kell, azt fizessék ki. :)


Szerintem ezt sem a Fürge Diák, sem a Meló-Diák nem így kezelte volna. Mindkettőnél f*stak a véleményemre.


A fizetéseim is mindig pontosan, hiánytalanul érkezett az euDIÁKOKtól, a Fürgével sem volt gond e téren, de a Meló-Diák 13.-a előtt sosem utalt.



A leggázabb iskolaszövetkezet mégis az Y Generáció. Múlt hónapban 6 napot voltam fürdőben, a kifizetési határidő ma délután lett volna, ma fél6kor hívtam őket, azt mondták a Palától még nem kapták meg a jelenlétit. 15 nap alatt nem tudták elintézni a múlt havi jelenlétit, vagy ezen a héten, hogy ne késsenek el még jobban? WTF?


SOSE DOLGOZZ AZ Y GENERÁCIÓNAK!

2018. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Kedves 3-as, tudnánk esetleg privátban beszélni? Én is az euDiákokon keresztül tervezek a DM-be menni, ezzel kapcsolatban lennének kérdéseim.
2018. szept. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!