Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mi a legolcsóbb módja...

SÜRGŐS! Mi a legolcsóbb módja annak ha amerikából szeretnék rendelni egy csomagot ebayről?

Figyelt kérdés
Megnyertem egy aukciót ebayen de az eladó nem adott meg szállítási metódust az államokon kívül és megnézte az ebay mit ajánl egy ekkora méretű (38x30x13cm 4,5kg) szállítására konkrétan úgy hogy a tárgy maga 92$ volt a szállítás felhúzta 470$ ig ugyhog, azt beszéltük vele ha találok olcsóbb módon szállítást onnan washimgtonból amit megérne nekem kifizetni akkor nagyon szivesen elküldi és erre adott 2 napot kérlek ha valaki tud olcsó módot a szállításra ekkora csomagnál akkor azt nagyon hálásan megköszönném
2018. júl. 8. 04:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyorsan ránéztem, a USPS (ez az USA posta) 75 de max. 100 dollárért simán elhozza. De egy futár se lesz sokkal drágább szerintem. El nem tudom képzelni hol kalkuláltak rá közel 400 dollárt, ennyiért már kb. az elnöki különgéppel kellene hozniuk.
2018. júl. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igy van, USPS a helyi posta, amit az ebayesek altalaban hasznalni szoktak (en is, amikor ebayen nagyritkan eladok valamit).

470 dollarert a FedEx masnap reggeli erkezest garantal! Ne viccelj, az iszonyu draga. Szolj az eladonak h setaljon be a postara es adja fel sima "registered air mail" csomagban. Max 100 dodo lesz. En 60-70 dollarokert szoktam 5 kilonal konnyebb (de neha nagymeretu) csomagot feladni haza.


Van meg egy megoldas, ami olcso de sokaig tart. Vannak konteneres cegek, akik csomagok szallitasat vallaljak, egyet tudok is LA-ben, de eltart masfel 2 honapig mire a cucc megerkezik, es a budapesti telephelyukre kell erte menned, ha megerkezik (vagy 25-30 ezer forintert az orszagon belul hazhozszallitjak).

2018. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!