Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire költötök leginkább?...

Mire költötök leginkább? Milyen minőségű termékeket vásároltok?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyen minőségű termékeket vásároltok, mennyit költötök egy hónapban és mire. Mennyiből gazdálkodtok? Írjatok példákat is.
2018. júl. 10. 21:44
 1/9 anonim válasza:
98%
Ha van rá lehetőségem, mindig az arany középutat választom, vagyis minőségi terméket olcsón. Abból a szempontból szerencsés vagyok, hogy a kevésbé ismert márkák még kevésbé ismert termékeinek minőségével tisztában vagyok.
2018. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Mindenbol a legolcsobbat vesszuk. Az aruhaz sajat markas termekei semmivel sem rosszabb mint a neves markak.

Ruhat turkaloban veszek vagy outletben.

Benzinbol is a legolcsobbat :D

2018. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%

Én szerencsére nagyon nagyon jól keresek,megveszek a drága márkásat is de sohasem észnélkül csak azért mert villog a márka jel. Az olcsóbb termékeket szintén megveszem,amit ismerek és szeretek,oda akarok kilyukadni,hogy az ár-érték egyensúlyára mindig figyelek.

Élelmiszerből pl a spár áruház termékeit eléggé kedvelem pl a cukorborsó 260ft a globus 4-500 a spárosat vásárolom pedig megvehetném a drágább agyonmarketingeltet is,de elégedett vagyok az olcsóbbal.

Kozmetikai cikkekből pl a szempillaspirálom egy ezer ftos az alapozóm 12ezer ftos tehát itt is is-is kategória.

Nem tudom sikerült-e érdemi választ adnom a kérdésedre,remélem

2018. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem voltunk soha anyagilag eleresztve (4 tagú család, két lányunk, férjem és én), de pluszmunkát vállalva próbáltunk mindent megadni a lányoknak. Magamnak annyi volt a luxus, hogy minőségi kozmetikumokat vettem, mert nagyon érzékeny a bőröm. Összeget azért nem írok, mert régen volt, évekkel ezelőtt, de a fizetésem kb. 20 százaléka elment rá. Érzékeltetésképpen: viszont plusz otthoni munkával (kéziratról könyv begépelése kb. 1 hónap alatt) annyit kerestem, hogy az egész téli tüzelőt (fát, szenet) megvettük belőle. Akkoriban 30 ezerért. Nagyon örültem, ma már nincs szükség ilyenre a technológia fejlődése miatt (sajnos). Nekem sajnos. :D
2018. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Élelmiszer leginkább lidl vagy esetleg penny ahol vásárlunk. Cukorbetegség miatt ez drágább.

Mosószer tisztító szerek euro familyből.

Ruhák férjemre szinte mind szerbia szabadkai piacosak, gazdálkodik így van hogy 1 póló 1napig használható utána kuka.

De sokszor vásárlunk c&aban vöglében

Havi 120-140 ezret költünk

2018. júl. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
47%
azt veszem amit szeretek, nem érdekel ha valami bolti márkás, UKban élek és dolgozok de nem szállok el magamtól mint egyesek *khmmenővagyaszempillaspiráloddalwowkhm*. van amiből ugyanolyan jó az olcsó is. és akkor minek szórjam a pénzt, puccolásból? plusz szeretem ha valami alapból drága cucc akciós, itt elég gyakran van pl hogy a kedven jégkrémem ben&jerrys vagy haagen dazs le van értékelve és akkor betankolok belőlük.. így nem kell indokolatlan pénzösszegeket elkölteni. általában kajára költök, engem a vakolás nem igazán hoz lázba szóval arra nem, ruhát akkor veszek ha kell konkrétan, itthoni dolgokat szintén. plusz én szeretek játszani szóval költök arra is. kocsmázni nem szoktam hálistennek soha nem is volt rá igényem, szóval arra se megy el. lakbért nem kell fizetnem, se számlákat, azt a párom intézi. kis apróságokat szoktam még magamnak online vásárolgatni, az nagy szenvedélyem. igazából a legfontosabb amire mindig költeni kell az a kaja, és abból azt veszem ami finom, nem azt ami direkt márkás vagy drága.
2018. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Ruhák: a kedvencem a Chicorée, olcson jo rucik. Kb az otthoni Cosmos Cityhez hasonlitanám. 99%-ban itt vásárolok.

Ezen felül néha c&a, h&m, new yorker.


Étel, elsösorban Migros (svájci Spar), meg a tesovállalat a Denner. Olcso, jo áruk.


Több zöldséget eszünk, kenyéérböl is van vagy 10 féle, de a hus drága, igy az ritkán kerül az asztalra. Nekem mondjuk nem hiányzik :)


Árak mindegy, mert Svácjban élünk, de attol spórolunk, mert felesleges felvágni.

Nincs autónk, sem saját ház, otthoni nyaraló, vagy svájci karóra, minek? :)

2018. júl. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
67%

#6-os ! A szempilla spirálos kedves kis beszólásod nekem szólt?!

Itt választ kértek esetleges példákkal ki,mire,mennyit költ én ezt tettem próbáltam érzékeltetni,hogy mi alapján költök és van amit megfizetek de nem minden esetben számít a márka mert sokszor az olcsóbb a jobb vagy ua.


A lepontozást is köszi,de nem számít nem “gyűjtöm” a pontokat ezen az oldalon!!

2018. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ételben általában a minőségit, vagy a középkategóriát keresem, a lényeg hogy jó ár-érték arány legyen. Erre általában nem sajnálom a pénzt.

A ruhákra igen. Abból keresem az olcsó és jó minőséget, mert úgy is kimegy a divatból, kifogyom, kihízom, nem tudok rá vigyázni és kiszakad, stb. Fölöslegesnek tartom megvenni a drága cuccokat, nincs igényem rá. Kényelmes legyen, nézzen ki valahogy, ne legyen műanyag és kb. ennyi.

Mosó és tisztítószerekből megvannak a beváltak, de megmondom őszintén sokszor nem tudom összehasonlítani mennyivel olcsóbb egy eurofamilyben valami, mint egy hiperben. Ha domestos kell, akkor megveszem és kész. Nem az a típus vagyok, aki 60 Ft spórolásért autózik 5 km-t.

A tisztítószerekből sem mindig a márkásat szeretem. Pl. mosogatószernek, vagy vízkőoldónak a Lidl saját márkása a verhetetlen szerintem!

2018. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!