Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez hogy van? Folyton sír...

Ez hogy van? Folyton sír mindenki, hogy milyen keveset keres, de dolgozni senki nem akar?

Figyelt kérdés
150 ezres fizetésekről beszélnek, mikor mi 500 ezerért is alig találtunk embert, sőt még ő is feltételeket szabott. Nem értem. A környező vállalkozókat is ismerem jól, ők még többet fizetnének, és ők sem találnak embert.
2018. nov. 29. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
8 általánossal és nyelvtudás nélkül osztjátok az 500 ezres fizut? Mert szerintem aki ért valamihez az megkéri az árát, aki meg nem ért semmihez, az sír a kevés fizetésen. Ezért nem találkozik a kereslet és a kínálat.
2018. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
biztos nem portást keresel ennyiért
2018. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszem el, hogy ennyi ésszel dolgozókat keresel, azaz elvileg vagy vezetö(bb) beosztásban vagy, vagy te vagy a cég tulajdonosa!

Olyan munkahely, ahogy 500 ezerért kellenek emberek, nem olyan terület, amit mindenki el tudn végezni, még érettségivel sem (ami rengeteg embernek nincs), söt valószínüleg elég speciális végzettséget igényelne.

Emellett akinek nincs semmilyen szakmája, az egyrészt nem jelentezik ilyen helyre, másrészt meg ha megtenné is, nem vennék fel.

Arról nem is szólva, hogy ha pl Györben keresnek dolgozót ilyen kondiciókkal, akkor egy Miskolcon lakó valakinem nem igazán van esélye odamenni.


De azért eérdekelne, MILYEN munkahelyröl és MILYEN munkakörröl van szó, illetve HOL van ez, - mert az egész elég hihetetlen számomra.

2018. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Tulajdonos vagyok én is. 2 hét alatt hirdetés nélkül találtam diplomás munkaerőt folyékony angollal nettó 180-ért. Miről beszélsz? Hol élsz te?
2018. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szakácsot kerestem, havi 20 napra. Ennyiért még azok sem vállalták a munkát, akik frissen végeztek a suliban.
2018. nov. 29. 14:48
 6/14 A kérdező kommentje:
Budapesten, belvárosban van a munkahely.
2018. nov. 29. 14:49
 7/14 A kérdező kommentje:
Ti hol éltek? Manapság egy egyszerű kétkezi melós is megkap 30 ezret/nap.
2018. nov. 29. 14:54
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
ez már trollala gyanus nagggyon gyanus
2018. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Persze persze persze :D Pont erről híres a vendéglátás, hogy szórják a félmilliós fizetéseket a tapasztalatlan kezdőknek. Kamu.
2018. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Látszik, hogy nem vagytok vendéglátósok. Itt van egy cikk, a száz közül, ami leírja a mai helyzetet.


[link]

2018. nov. 29. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!