Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez hogy van? Folyton sír...

Ez hogy van? Folyton sír mindenki, hogy milyen keveset keres, de dolgozni senki nem akar?

Figyelt kérdés
150 ezres fizetésekről beszélnek, mikor mi 500 ezerért is alig találtunk embert, sőt még ő is feltételeket szabott. Nem értem. A környező vállalkozókat is ismerem jól, ők még többet fizetnének, és ők sem találnak embert.
2018. nov. 29. 14:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2018. nov. 29. 15:10
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Balázska te azért nem találsz a burgerforgatót, mert fantáziapénzért nem kapsz igazi embert!
2018. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya lenne ha a Jászai Mari téri, belvárosi étterem konyhafőnöke meg a frissen végzett között ennyire minimális lenne a különbség....


Normalis és "kigazdálkodható" szakácsot én sem találok sem az itthoni üzletbe, màsfelszer ennyiért külföldre sem szinte, így inkább betanítom magam helyett bruttó 185-200-ért az üzletvezetőt (70% bértámogatás mellett). Napi bejelentéssel , meg vannak màshol dolgozó beugrósok is napi 8-10-ért is, nem 30-ért.

2018. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért hülyeség mert nettó 500-nak a teljes bérköltsége összesen 800-900 ezer forint, ennyit az életbe nem termel ki egy a la carte étterem. De szerintem ha simán odaadod neki feketén az 500 ezret azt sem tudod kitermelni.
2018. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!