Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

ma reggel mentem a suliba és útközben poénból felnyitogattam kukákat és 6. ban ezt találtam:

egy 1946-ban nyomtatott Százmillió Pengőt és egy Zimbabwei pénzt amit 2006-ban nyomtattak és mamár nem érvényes,persze egyből kivettem.

Vajon ezt a két régi jó állapotban lévő papr pénzt miért dobták ki? vagy ,hogy gondolták az miért jó egy szemét kupacra kidobnak 2 ilyen régi pénzt amit kivontak a forgalomból,még van aki ilyet add el vaterán!! ez normális volt aki kidobta?



2019. jan. 28. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha teged fizetnek, hogy kamu kerdeseket irj ki, akkor rossz hirem van, ideje lenne mas munkat keresni, mert hamarosan lapatolnak. Ha meg nem fizetnek, erdemes lenne beszelgetni a suli pszichologusaval.
2019. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem kamu komolyan kérdem
2019. jan. 28. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd, aki kidobta, nem látta "eszmei" értékét.

Te igen. Nem vagyunk egyformák. Ennyi...

2019. jan. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos, mivel abban az időben iszonyú infláció volt, a százmillió pengő egyáltalán nem ér sokat: a Vaterán 300 ft/db-ja. Ahhoz, hogy eladd, le kell fényképezni, aukciót indítani, 9 ft egy listázási díj, aukcióindítás (hacsak nem vagy profi eladó), ha első körben nem veszik meg, akkor máris buktál 9 ft-ot a 300-ból, aztán levelezni a vevővel, becsomagolni, postára menni, feladni. Nyilván, aki kidobta, nem kívánta ezt az időrabló tevékenységet úgy kb. 200 ft haszonért végigjátszani.
2019. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kettő együtt nem ér 10forintot.
2019. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyesminek csak gyűjtők számára van értéke. Neked ők sem adnának érte sokat (mert nem tudod az értékét). Érdemes lenne másnap visszamenni és megnézni mennyiért árulja
2019. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nos, mivel abban az időben iszonyú infláció volt, a százmillió pengő egyáltalán nem ér sokat: a Vaterán 300 ft/db-ja. Ahhoz, hogy eladd, le kell fényképezni, aukciót indítani, 9 ft egy listázási díj, aukcióindítás (hacsak nem vagy profi eladó), ha első körben nem veszik meg, akkor máris buktál 9 ft-ot a 300-ból, aztán levelezni a vevővel, becsomagolni, postára menni, feladni. Nyilván, aki kidobta, nem kívánta ezt az időrabló tevékenységet úgy kb. 200 ft haszonért végigjátszani."


És akkor kidobja a kukába ahelyett, hogy ingyen odaadta volna valakinek...

2021. szept. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!