Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az mennyire normális vagy...

Az mennyire normális vagy általános dolog, hogy suli elvégzése után 4 hónappal se tudok állást találni a saját szakmámmal?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Magyarorszàgon teljesen àltalànos sajnos. Iskola alatt kellett volna gyakorlatra járni, nem csak a kötelezőre, akkor könnyebb lenne valamivel.
2015. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Én el se tudtam helyezkedni a tanult szakmámban, pedig 2 évig a nyári szünetemet gyakorlaton töltöttem (kedves első válaszoló). Szóval arra se lehet fogni, hogy a kötelező gyakorlatra jártam be és nincs gyakorlatom!
2015. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Büfé-könyvtár szakon elég általános...
2015. szept. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet kijelenteni, vannak olyan végzettségek, ahol nagyon nem általános, míg máshol nagyon is.
2015. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

El kell helyezkedni akkor máshol, ahova felvesznek. Pár hetet, hónapot ki lehet bírni. Nem kell feladni a keresgélést, ha van egy jobb, akkor lépni. 3 hónap próbaidő alatt bármikor otthagyhatod a céget szó és indoklás nélkül.


Manapság már nem kell 40 évet 1 helyen lehúzni.

2015. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!