Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a postai nyomonk...

Feketeruhasember kérdése:

Mit tegyek ha a postai nyomonkövetés szerint megérkezett az ebayről rendelt termék de én nem vettem át?

Figyelt kérdés

RS288610194DE


Ez a küldeményazonosító esszerint a posta sikeresen kézbesítette mér jó régen. De én nem kaptam meg...ez hogy lehet? Ti mit tennétek a helyemben? Egy 20 ezer forintos termékről van szó.


2019. ápr. 19. 23:50
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Üdv mindenkinek!

Kedden megyek be a postára utánakérdezni a dolgoknak, ha oda nem is jutott el a csomagom akkor egyértelmű hogy rossz helyre küldte a feladó. Utánanéztem az utalásnak paypallal fizettem.

2019. ápr. 21. 16:41
 22/39 A kérdező kommentje:
Írni fogok kedden hogy mi volt a postán addig is kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!
2019. ápr. 21. 16:42
 23/39 anonim ***** válasza:
A 18-as válasz teljesen jó, "hozzáértők." 25 éve kézbesítek és így megy ez. Csak a kézbesítő tud közelebbi infót vagy a feladó akinél a küldemény van, egyébként kösz a lepontozást...
2019. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le...
2019. ápr. 21. 17:34
 25/39 A kérdező kommentje:
A lakcímet egyébként úgy értettem hogy bemegyek a postára megkérdezem itt volt e egyáltalán a csomag, ha a válasz igen, akkor keressék ki hogy nekik milyen kézbesítési cím volt megadva annál a bizonyos csomagnál..Ha az látszik hogy a feladó bár ebbe a körzetbe küldte de rossz címre akkor természetes hogy nem kaptam meg. És én ezt gyanítom. Ha náluk abszolút nem is járt a csomag tehát Dunakeszire sem érkezett meg akkor is rossz a címzés.
2019. ápr. 21. 17:37
 26/39 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondolok hogy pl megadta hogy Tábor utca 2 és egy fiktív nevet, ebben az esetben nyilván nem fog hozzám eljutni a csomag hanem visszaküldik neki, így neki az eladott dolog is visszamegy és a pénzt is megkapta...
2019. ápr. 21. 17:39
 27/39 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem te pontoztál le.

hogy nem lesz lakcím, azt arra írtam, hogy ha nincs itt a küldemény, akkor nem fogják tudni megmondani hogy milyen cím volt rajta. Ezért fogják megkérdezni a kézbesítőt, mert ő esetleg emlékszik rá... vagy nem...


Ha nem emlékszik akkor nincs infó. Ezt írtam le a 18-asban is.

2019. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Ha egy csomagot nem tudnak a helyi postán valami miatt kézbesíteni, és visszaküldik a feladónak, olyankor nem dokumentálják hogy ki volt a kézbesítő és milyen címet írt rá? Ennek nincsen semmi nyoma hogy itt járt e a csomag? Legalább a küldemény azonosító alapján meg tudják mondani hogy az a bizonyos csomag járt e ezen a helyen postán vagy ezt sem fogják tudni?
2019. ápr. 21. 21:15
 29/39 A kérdező kommentje:
Bocsi kézbesítő helyett feladót akartam írni.
2019. ápr. 21. 21:17
 30/39 anonim ***** válasza:
Nem. Akár ajánlott, akár sima levél volt semmi feljegyzés nem lesz arról, hogy milyen indokkal küldték vissza és sem a feladó sem a címzett adatait nem könyvelik. Erre sem idő sem kapacítás nincs. Vagy emléxik a kézbesítő vagy nem...
2019. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!