Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ilyen sz@r alkalmazottna...

Miért ilyen sz@r alkalmazottnak lenni?

Figyelt kérdés
Állandóan elküldenek mindenhonnan mert lassú vagyok és pálykezdőként alig van így munkatapasztalatom... Mellesleg hogy lehetnék gyors egyből, ha semmi rutinom sincs a munkában még? Túl kevés a betanulási idő az elvárás meg nagy kész vicc. Amúgy meg a csapat munkában sose voltam jó, se semmilyen olyan munkában ahol pörögni kell. Az egyéni munkavéguést jobban szeretem ahol nem sürgetnek és lassabban ugyan, de precizen jobban tudok dolgozni. Egyszerűen komolyan mondom vállalkozni jobban megéri, mert legalább a magam ura vagyok, de legalább ugy dolgozok ahohy tudok. Nem időre meg mint az állatbhohy sietni kell meg stb, nem vagyok én betanított robot aki úgy dolgozik mint a gép....

2019. ápr. 20. 17:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
37%

"Egyszerűen komolyan mondom vállalkozni jobban megéri, mert legalább a magam ura vagyok, de legalább ugy dolgozok ahohy tudok"

Ez mind szép és jó, csak így meg pénzed nem lesz. Egy vállalkozást felfuttatni nem kis meló, sokszor nincs hétvégéd, nincs ünnepnap, napi 10-12 óra munka simán benne van, mind azért hogy ki tudd termelni magadnak és a munkavállalóidnak a fizetését. Az idegeskedésről meg ne is beszéljünk.

Míg sima munkavállalóként fogod magad péntek délután hazamész és hétfőig eszedbe se jut a munkád.

2019. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!