Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sima érettségivel milyen...

Sima érettségivel milyen munka lenne nekem való, ha csendes nyugodt vagyok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:

A "csendes, nyugodt" túl kevés információ.

Tudni kellene még, hogy egyedül szeretsz dolgozni, vagy csapatban.

Irodában, üzemben vagy szabadban.

Fizikai vagy inkább szellemi tevékenységben.

Íróasztalnál, vagy gépnél.

Monotón munkát szeretsz vagy változatosat.

Stb.

2019. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sofőr, őr,...bár ezekhez is tanfolyam kell.
2019. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Félénk vagyok
2019. máj. 13. 12:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha félénk vagy, és bírod a monotón munkát, akkor vállalj valami összeszerelést, ilyesmit. Beültetnek egy sarokba egy üzemben, és ott egyedül csavarozhat, lyukasztgatgatsz stb. egész nap, senki se fog szólni hozzád. Sok ilyen állás van.
2019. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztonsági őrnek nem kell bátorság. Nem is verekedhet, csak felszólíthat. Portás még jó egy iskolába, ott tisztelik hogy nagyobb vagy. Nem mernek ugatni neked. Lehetnél takarító is.
2019. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem tanulsz valami plusz szakmát? Gyári, üzemi munka is jó, ahogy fent írták.
2019. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha lány vagy,és szeretsz/van türelmed a gyerekekkel foglalkozni, akkor a helyedben óvodapedagógiai képzésre mennék.

Vagy ha az informatika érdekel, akkor abba az irányba tanulnék tovább. De tényleg több dolgot kell tudnunk rólad ahhoz, hogy tudjunk ötleteket adni. Beszélgess az ismerőseiidel, barátaiddal, hogy szerintük mi lenne neked ideális. Illetve böngéssz képzéseket a környékeden, és tanulj tovább. Többet érsz vele, mint egy sima érettségivel. Rengeteg képzés van már, biztos megtalálod a neked valót.

2019. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7, nem kötekedni akarok, de szerintem az óvónői munka egyáltalán nem való egy csendes és pláne félénk embernek. Oda határozottság kell (persze nem őrmesteri szinten), tudni kell erélyesen rászólni a tomboló vagy épp konnektorba nyúló gyerekre. Egy halkszavú, bátortalan óvónénit a szemtelenebbikje nem fog komolyan venni, teljesen a fejére nőnének a problémás gyerekek.
2019. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!