Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennétek hatöbb tíz...

Mit tennétek hatöbb tíz milliós lejárt adósságotok lenne s megnyernétek a félmilliós lottoötöst?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 A kérdező kommentje:
egy újabb hasznos sokatmondó válasz. ti elolvastatok egy két reklám cikket vagy tv hírt s azt hiszitek, most értetek a témához. kb. ennyi történt.
2019. máj. 26. 13:05
 32/89 anonim ***** válasza:
100%
Te menthetetlen vagy, de mindegy akkor is a végrehajtónak lesz igazi:)
2019. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy szerintem már ő is rájött, hogy hülyeséget írt, de valamiért nehezére esik elismerni.:D
2019. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
100%

Te fordítva ülsz a lovon öcskös.


TE állítasz egy égbekiáltó baromságot és utána tőlünk várod, hogy cáfoljuk (???) azt, ami nincs is. Ennyi ésszel hogy lehet valaki szabadlábon?


De hajrá, mondtuk, másold be azt a törvényrészletet ami megengedi egy vérehajtónak, hogy egy 1000 ft-os tartozás esetén többet hajtson be valakitől, akinek több a vagyona és mind meghajlunk a tudásod előtt.


Amíg ez nem megy addig irány ki a kertbe játszani vagy szemtet szedni, az legalább hasznos.

2019. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 A kérdező kommentje:
mondom nekem elég ha az válaszol aki ismeri is a témát, ti pedig ugy trollkodok ahogy akartok. de nem vagyok a csicskáok, hogy helyettetek elemezzem linkek tartalmát. és még én lök forditva a lovon... tudod mi az a kérdés a a kérdező? nem azt jelenti, hogy válaszolgat válaszolok válasz helyett feltett kérdéseire. ha unatkoztok vasárnap délután az nem az én problémám és a szorakoztatásotok se az én feladatom. menjetek inkább moziba ha nagyon nem tudtok mit kezdeni magatokkal. nekem elég ha az válaszol aki nem csak bemásolt részletekből tudja meg a választ.
2019. máj. 26. 13:12
 36/89 anonim ***** válasza:
100%

#34 Tökéletesen leírtad, amit gondolok. Kérdező, ha te állítasz valamit, akkor bizonyítsd előbb be, addig nem lehet vita alapja sem. Én is mondhatom, hogy az ég zöld, attól még nem lesz úgy.


Amúgy meg, van egy tőketartozás, kamattartozás, és díjtartozás. Ebben az esetben lehet több, mint az eredeti összeg, ha már ezeket is beleszámolják.

2019. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok válaszoltak, akik ismerik a témát, csak te nem a válaszra voltál kíváncsi, hanem arra vártál, hogy akad itt még egy gyökér, aki alátámasztja a képzelgéseid.
2019. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megválaszoltuk neked a kérdést úgy, hogy értjük is amit leírtunk. Innentől kezdve ha te nem hiszed el akkor el lehet menni ahova szeretnél. Ha meg elhiszed minek vered magad?
2019. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
Hányan írjuk még le, hogy hülyeség amit gondolsz, kérdező? Az összeg nem lesz több, csak mert te milliárdos lettél!!
2019. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 A kérdező kommentje:
Inkább hiszek egy hivatalos linknek mint gyakori trollok kifogásolható stílusú győzködéseinek.
2019. máj. 26. 22:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!