Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Logibet tapasztalata van...

Logibet tapasztalata van valakinek? Van itt olyan aki hosszabb ideje használja illetve akinek csalódás volt?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 14:58
1 2
 11/13 anonim válasza:

Sziasztok!


Idén lesz 3 éve hogy először előfizettem rájuk, és hálistennek’ nem kellett csalódnom.

Előtte volt pár próbálkozásom egyéb szolgáltatásokkal, de finoman szólva nem jöttek be.


Bizton állíthatom hogy a statisztikák tényleg valósak, és le is tölthetőek egytől egyig.

Ha valamelyik tippet rosszul értékeltek volna ki, lehet reklamálni, és ki fogják javítani - tapasztalat.


Az első alkalommal én a Pro csomagot választottam, mert nem sok érdemi fogalmam voltam a sportfogadásról, és ezt ajánlották a kezdőknek, mert ez tartalmazta a Super Tipstert, ami kezdőknek tényleg marha jó, hogy nem kell egy rakat tippmestert követni, szelektálni az ő tippjeiket, stb.


A szolgáltatás egyik fő erőssége szerintem hogy egy előfizetéssel kvázi az összes tippmester tippjeit láthatod - kivéve a külön előfizetéseseket, akikből asszem most csak 1 van -.


Az ügyfélszolgálat valóban gyors és rendes, a Discord közösség pedig egyértelműen kiemelkedő, magyar viszonylatban.

2023. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ferencibalazs válasza:

Most volt valami kampányuk, kipróbáltam egy hónapig. Összességében elégedett voltam, vannak itt is hibák de amit ígérnek azt betartják. Tényleg lehet vele pénzt keresni, nyilván nem ebből lesz az ember milliárdos de havi néhány tíz- vagy százezer profit többnyire tényleg összehozható. Nézz meg egy három hónapos időszakot, rakd meg a téteket aztán a matek egyértelmű lesz.


Szerintem megéri, legalább itt nem trükköznek a statisztikákkal :D

2023. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Regisztráltam ide, mert láttam facebook-on egy tippet. Ingyenes tenisztipp volt, de elment. Aztán pár napig nem használtam és kaptam egy kedvezményt emailben és befizettem egy hónapra. Rengeteg tipp volt az oldalon, de kellett egy pár nap mire rájöttem hogy egyes tippelőkre fel lehet iratkozni és utána kaptam a tippjeiket emailben. Értesítést is lehet kérni telóra, de azt nem szeretem. Vegyes volt eddig, mert rengeteg tipp jött az egyik tippelőtől, azt le is állítottam, de a maradék is elég bőven. Megraktam párszáz forinttal a tippeket bet365-ön, egyelőre ott járok hogy az előfizetés árát visszanyertem. kb 11 ezer forint volt egy hónapra, de lassan lejár. Majd egy egyenleget vonok a végén, sajnos elég melós, figyelni kell az emaileket, rakni a tippeket, aztán megnézni mi lett. De ha picit több pénzt rászánok, 50 ezret mondjuk, úgy már lehet hogy jó. Átverés biztos nincs, elég nagy a Discordon a chat, ott pörögnek az emberek, nem is mertem, írtam semmit, csak olvasgatom, de nagyon izgi.
2023. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!