Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha nem veszem át a...

Mi lesz, ha nem veszem át a csomagot?

Figyelt kérdés

Pénteken délután egy webáruházból rendeltem termékeket, pick-pack pontra kértem a szállítást.

Meg is kaptam a visszaigazoló e-mailt, de utána kaptam egy egy olyan e-mailt is, amiben az látszik, mintha 2 megrendelést adtam volna le. Ezt másnap, szombaton vettem észre.

Így azonnal küldtem is a webshop felületén egy üzenetet, hogy visszamondom az x és y számú megrendeléseket. Ők válaszoltak is, hogy már nem tudják törölni, mert postázásra került.

A kérdés, mi lesz, ha nem veszem át a csomago(ka)t? Nem is kaptam e-mail értesítőt arról, hogy átadásra került volna a csomag, csak annyit hogy a megrendelés feldolgozását megkezdték. Semmi mást. Köteles vagyok így átvenni, főleg, hogy kérelmeztem a törlést?



2019. jún. 18. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Élhetsz a 14 napos indoklás nélküli elállási jogoddal, kivéve ha zenét, filmet, szoftvert rendeltél és a csomagolását felbontottad. Ha nem veszed át akkor ezzel a jogoddal élsz, de a szállítási díjat a bolt nem fizeti vissza, illetve ha utánvétes csomag volt, utólag követelheti.
2019. jún. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem igazán értem, hogy miért mondtad le mindkét megrendelést?
2019. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!