Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem akarok öngyilkos lenni,...

Nem akarok öngyilkos lenni, de nincs más út?

Figyelt kérdés

Itt a hónap vége, és nincs pénzem kifizetni az albérletet, ráadásul úszom az adósságban.

Akitől tudtam kölcsön kérni, attól már kértem korábban.

Dolgozni nem tudok, mert a jobb felem le van szedálva. Szerintem ízületi gyulladás. Alig bírok ráállni a lábamra.

Orvoshoz se tudok menni, mert több hónapja nem fizettem be a havi díjat, mivel nem volt munkám.

Vagy utcára kerülök, és nagy fájdalmak közt éhen halok, vagy megölöm magam. Sakk-matt helyzetben érzem magam. Nincs hová.

Egyébként külföldön élek, és szinte semmit nem ismerek itt.

Haza se tudok utazni, hogy otthon legyek hajléktalan.


2019. jún. 30. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Stoppolj haza
2019. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2019. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hívd ki magadra a mentőt telefonon, aztán probléma megoldva.
2019. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Arra számítottam, hogy valami zseni kitalálja, hogy mihez kezdjek, hogy oldjam meg.

Utolsó próbálkozásként. Holnaptól úgyse lesz már netem.

2019. jún. 30. 09:40
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus, mástól várja a sültgalambot és csak sírni tud.
2019. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kár volt kiírnom.
2019. jún. 30. 09:49
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Én is elbsztam az életem, közel ott vagyok mint te. Nem nagyon fogok hezitálni....
2019. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt mondtad külföldön élsz, melyik városban?
2019. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ott is van valahol egy hajléktalan szálló ahol tudsz aludni meg adnak ételt és talán tudnak segíteni munkát találni vagy hazajutni. Vagy keresd fel a kinti vöröskeresztet vagy ha ott nincs jelen valami hasonló humaniárus szervezetet akiknek pont ez a dolga hogy a hajléktalanokat segítse.
2019. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkodtal volna elobb mire idejutsz. Nyilvan voltak lehetosegeid neked is. Mosz ez a kovetkezmeny.
2019. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!