Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A mountexből hamis kankent...

A mountexből hamis kankent kapram! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Itt olvastam, higy ott eredetit arulnak, de nem! Hamis! Mit kéne csinálnom? Vissza szeretném kapni a pénzem!

#hamis #Kanken #Mozntex
2019. júl. 19. 15:59
1 2 3
 21/25 TappancsMancs ***** válasza:

A belső címke is lehet más. Ez desing és a különféle termékcsaládokon variálnak, vagy kollekciónként is akár, de sok cég csinálja így.


Ha megnlzed a belső címke is különböző:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És az oldaluk szerint is a Mountex hivatalos márkakereskedőjük.

[link]

2019. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem tudok kepet kuldeni (azt tudom, hogy kepshottal kell )
2019. júl. 19. 20:01
 23/25 TappancsMancs ***** válasza:

Biztos az is jó, de ha beírod, hogy "picture upload", fog kiadni jópárat. Vagy itt, ez is jó:

[link]

2019. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Sportüzletben dolgozom magam is, Fjällrären termékeink is vannak, csak lassan kivezetjük, mert nem a túrázás a fő profilunk. Mi is, a Mountex is a gyártótól vásárol közvetlenül.

A mi termékeink között is van olyan, hogy menet közben picit változott, cikkszám ugyanaz, név ugyanaz, mégis van kis eltérés.

Talán nem ide valónak érezheted, de érdekes a kínai vacakról is említést tenni. Volt sok gagyi dolguk, de egyre kevesebb.

Van több olyan brand, amivel foglalkozunk, amelynek a székhelye Európa, gyártási hegy Kelet-Ázsia.

Egyik márka egy adott sorozatán belül az egyik szín Made in Taiwan, a másik szín Made in Vietnam stb.

Az un. anyaországban csak fejlesztés van, vagy az sem.

És az egyes részeket (pl. talpat) ugyanattól a cégtől veszi a különféle márka.

Amióta a cégnél vagyok, szinte mindegyik logója megváltozott, pedig csak néhány évről van szó.


De ami fontos: amit csinálsz itt, az hitelrontás, amiért perelhetnének, s akkor is megnyernék, ha minden igaz lenne.

Miért nem velük veszed fel a kapcsolatot?

Ha minden gyanús dolgot, amit felhozol, meg tudunk indokolni, akkor újabbakat találnál ki.

2019. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Így van, amit 24-es ír, ez bizony hitelrontás, mivel nem kérdezted, hanem ÁLLÍTOTTAD.

Nem trollkodásból és nem véletlenül kérdeztem rögtön az első válaszomban ezeket a kérdéseket, kérdező:


"Honnan tudod, hogy hamis?

Visszavitted a boltba? Vagy neten vásároltál?"


Tisztázni akartam, hogy miből gondolod, hogy hamis?

2019. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!