Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a nettó mediánbér...

Mennyi a nettó mediánbér jelenleg? Hagyjuk a bruttó átlagbéres hagymázas dumát én a nettó mediánra vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés

KSH adat bruttó átlagbér 2019. első negyedév 330.000. Szép (már annak aki beveszi)


És mennyi a nettó medián az ami ténylegesen az ember kezébe kerül?

A profession.hu és fizetesek.hu és HVG.hu saját számítása szerint a nettó medián olyan 150.000 körül van + - 20.000. Vagyis akár még 150 se.


Az már azért nem olyan rózsás egy szám nemde? Nettó 150..... azzal nem annyira lehet villogni?


2019. júl. 26. 16:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%
Amugy abban hogy ennyi az atlagber nincs kamu, nem a, kormany tehet róla hogy nem rudod az atlag szo jelenteset
2019. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
23%

"Pl ott egy segedmunkas papiron minimalner gyakorlatilag 500 ezer fölött“



Figyelitek az IQ bajnokot???

Kifejti hogy X ember papíron ennyit a valóságban 3x anynit kap, mindezt az átlagbér alátámasztására....


EMBER! A hivatalos statban csak a hivatalos bér lehet benne, a feketebér nem.... a feketebér az nem is létezik egy hivatalos stat szempontjából.


IQ kaszinó GY módra.



"Amugy abban hogy ennyi az atlagber nincs kamu“


De a kérdező nem is ezt kérdezte... hanem a mediánt.

Tán a kérdést el kéne olvasni.

2019. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%

Kedves utolsó,


KSH adat bruttó átlagbér 2019. első negyedév 330.000. Szép (már annak aki beveszi) ezt a mondatot megerted?

2019. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
15%

Tökéletesen értem. Szép annak aki beveszi, Én pl nem veszem be.


De mindegy is mit hiszek mert a kérdez az nem az átlag hanem a MEDIÁN.


Teccikérteni? A körte árát kérdezik hiába ugatod hogy mennyibe kerül az alma.

2019. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
22%

"KSH adat bruttó átlagbér 2019. első negyedév 330.000. S“



Ja egyébként 19. első negyedévben nem 330 az átlag, hanem több.


És lesz ez még ennél is több ahogy közeleg az önk választási hajrá.....


majd figyeld meg mennyi lesz a II. negyedévi amit majd szept-ben tesznek közzé (választások október....)

2019. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem (a megfogalmazásmód alapján), hogy a kérdező (= a weboldal által fizetett munkaügyi troll) önmagával beszélget több profilról. Az már azért súlyos eset... :D
2019. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
93%

Ez a pattogós, sértegetős, hisztis kérdező már volt többször is, és fix, hogy pl. a 13-as is ő, csak másik loginnal.

Ahogy ír, a stílus, a szavak, a sortörések, az írásjelek, egy az egyben ugyanaz.

Minek tesz fel kérdést, ha semmit nem fogad el, csak azt a választ, amit ő kigondolt?

Rákeresni ő is rá tud, akkor meg mit pattog? És még ő gyökerezi le a másikat? :D

2019. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy miért gondolod, hogy ezért fizetnek neki?

Szerintem simán csak unatkozik, és ilyen a mentalitása, hogy névtelenül mer csak beszólogatni.


Ha mégis fizetne ezért valaki, én olyan szívesen csinálnám, ebben én is tök jó vagyok! :D

Akár karakterre, akár válaszok számára, akár aktivitásra, vagy bármire fizetnének ezért a hangulatkeltésért, vagy uszításért, vagy forgalom-növelésért, bármit meg tudok oldani!

Hahó!!!

Írjatok rám, vevő vagyok az ilyesmire!

2019. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem fizet neki senki csak szimplán nyomorek
2019. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

"És lesz ez még ennél is több ahogy közeleg az önk választási hajrá....."



Én nem hiszem, hogy bárkinek növelnék a fizetését csak mert választás lesz.



Egyébként szerintem tök reális az átlagbér. Csak valamiért átlag alatti senki sem akar lenni. Inkább bemeséli magának, hogy hazudik mindenki, csak ő helikopter.

A 330 ráadásul bruttóban egyáltalán nem sok. Budapesten ez már nettóban ennyi!

Én egy tök átlag ember vagyok, még csak nem is voltam suliban kifejezetten szorgalmas, mégis bruttó 600-at kapok (normal munkaidőben heti 40 órában). Oké, kellett keresgélni mire valahol megadták (volt ahol azt mondták sokat kérek) de az átlagos bruttó 330 az annyira kevés, olyat szinte bárhol találni mióta az utóbbi években sokat emelkedtek a fizetések.

2019. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!