Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a nettó mediánbér...

Mennyi a nettó mediánbér jelenleg? Hagyjuk a bruttó átlagbéres hagymázas dumát én a nettó mediánra vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés

KSH adat bruttó átlagbér 2019. első negyedév 330.000. Szép (már annak aki beveszi)


És mennyi a nettó medián az ami ténylegesen az ember kezébe kerül?

A profession.hu és fizetesek.hu és HVG.hu saját számítása szerint a nettó medián olyan 150.000 körül van + - 20.000. Vagyis akár még 150 se.


Az már azért nem olyan rózsás egy szám nemde? Nettó 150..... azzal nem annyira lehet villogni?


2019. júl. 26. 16:59
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Akkor tulajdonképpen mit akarsz???

Cska itt panaszkodni mindig?

És ettől jobb lett?

2019. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ja, időben kellett volna kapcsolni... Követem egy osztrák munkaközvetítő oldalát Facebookon, rendszeresen beszámolnak 60 feletti emberek is, hogy találtak szállodai munkát. Nyilván nem egy diplomás munkakör a takarítás/konyhai kisegítés, de a havi 1500 euró + ingyen szállás és ellátás nem hangzik rosszul. Mindenesetre jobb, mint itthon vergődni alulfizetett aktatologatóként.
2019. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!