Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1 hónapnyi szabadság mennyire...

1 hónapnyi szabadság mennyire gyakori jelenség?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ez csak a nyári szabadság, nem a többi rovására megy.
2019. júl. 26. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
17,52% az esélye
2019. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Cégtől függ. Van ahol simán megoldják, meg olyan is, ahol tündérmese kategóriába tartozik már a két hét egyben is. Mostanában elég sok ismerősöm csinálta meg a spanyolországi Camino-t, amihez kell 4-5 hét, és mind cégnél dolgoznak, többnyire multinál. Szóval nem lehetetlen, csak jó előre meg kell beszélni, ha ilyen terveid vannak.
2019. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden nyáron ez van. :)
2019. júl. 26. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Termelő cégeknél gyakran van nyári leállás. Meg ugye a tanárok, óvónők is rengeteg szabadságot kapnak nyáron. Szóval azért itt-ott előfordul.
2019. júl. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Viszont azt nagyon félreérthetetted, hogy nem megy a többi rovására, mert egészen biztosan az éves szabadságkereted terhére megy.
2019. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nincs szabadságkeretem. Annyit megyünk szabira a főnökkel, amennyit szeretnénk. Egyetlen beosztottja vagyok.

Idén voltunk eddig 3 hetet, nyáron 5 hetet, és leszünk még télen 2 hetet.

2019. júl. 28. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!