Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A magyarok többsége miért...

A magyarok többsége miért akar mindent ingyen vagy olcsón?

Figyelt kérdés

Miért nem értik hogy mindennek ára van?


Programot-filmet-zenét letölteni/lelopni, sufni autószervíz, tömegközlekedésen nem jegyet venni, mindenféle hulladékból alkoholt csinálni, borravalót kínszenvedve fizetni etc.



2019. aug. 7. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

@20:45


Ha azt is be lehetne szerezni ingyen illegálisan szinte nulla lebukási kockázattal, akkor azért sem fizetnének, elhiheted...

2019. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Kollégám is mindig szájából kilógó cigivel panaszkodik sokszor a hó végén már kajára sincs pénze.
2019. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem kéne elszórni és akkor maradna hó végére is. Érdekes van akinek bármennyi a fizu mindig mindet elkölti. Másnak meg a fele fizetése megtakarítás lesz.
2019. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
Tudja a töcskölőm, de tökmindegy is, minden válasz haszontalan n
2019. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%
Mindkét oldalról a szomszédaim rejtett munkaerők, régen kimentek biciklivel a TSZ földekre terményt szedni, így nekem nem volt bajom velük, most már nincsen kedvük biciklizni és ezért érdekes mód sosem terem nálam semmi, megeszik a tücskök.
2019. aug. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

#8 "Egy Netflix vagy HBO Go előfizetés max. 2-3 ezer Ft, más hülyeségre elmegy több pénz havonta, mégis inkább a letöltés mellett dönt a többség. Szerintem ez ilyen sajátos "néplélek", hogy oldjunk meg mindent okosban. :D"


Netflix, HBO, Hulu és Amazon streamingen is vannak nagyon jó EXKLUZÍV tartalmak, pár oké és 50% szemét. Ez így már havi 12-13 ezer, éves szinten 150. Tekintve hogy sokan ennyiből járnak nyaralni a MAGYAR tárcának ez már sok.


A kérdezőnek: Értik hogy mindennek ára van, de a magyar átlagkereset (felfelé érzékeny mutató) br 243 ezer melynek nettója 154 ezer. Ez játékpénz.


[link]

2019. aug. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
9%

Hát a linkeden pont nem ez szerepel.. Hanem az, hogy az országos NETTÓ átlag 234 ezer. A budapesti pedig lényegesen több, majdnem NETTÓ 300 ezer.


Ebbe azért egy HBO go belefér ha valakinek kell.

Az összes egyszerre felesleges.

2019. aug. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

En is ingyen nezek filmet, sufni autoszervizbe hordom az autot es nem szeretek borravalot adni.


Azt meg nem ertem hol itt a gond, te fizess nyugodtan 50 ezret olajcsereert, a pénzt meg dobald a Dunaba.


Jegyet szoktam venni az szerintem nem esik egy kategoriaba a tobbivel

2019. aug. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!