Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért akar mindenki mindent...

Miért akar mindenki mindent olcsón vagy ingyen?

Figyelt kérdés

Olcsó edző, olcsó tápkieg, olcsó terembérlet. Legjobb mikor ingyen kérne edzéstervet meg étrendet.


Miért nem értik sokan hogy mindennek ára van?



2019. júl. 21. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert csóró ország vagyunk, csóró a nép. A seggünk kilóg a gatyából.
2019. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem minden ember iq-ja éri el a 90-et, és azok akik kezdők az edzés terén nagy eséllyel önbizalomhiányosak vagy vmi lelki bajuk van, ezért nincsenek magukkal megelégedve és gondolják azt ha elmennek edzeni legalább jól fognak kinézni. Persze utána járni hogy mikor milyen tápkieget érdemes szedni, hogy kell edzeni stb már senki nem fog, a diéta fogalma meg nekik még mindig a koplalással egyenlő :D


A magyar ember mentalitásába pedig alapvetően benne van, hogy a lehető legolcsóbban szeretné megkapni a lehető legtöbbet és legjobbat :)

2019. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindennek ára van.


Egy átlag magyar ember keres kb. nettó 180ezer forintot.

És az a vicc hogy ez még mindig jobb mint régebben.

Egy átlag magyar embernek nincs pénze. Nem tud félre rakni. Persze hogy a legolcsóbban akar megúszni mindent.


Mondjuk kezdjük ott hogy mindegy milyen terembe jársz, nem a terem fogja meghatározni hogy mennyit fejlődsz. Olcsó edző meg alapból nem is kéne senkinek, ott van az internet, sokkal nagyobb tudástárhoz férhet hozzá bárki, mint ami egy edző fejében benne van. Tápkieg szint úgy nem kell. Edzés terv meg étrend szint úgy nem kell, mert az interneten megtudsz szerezni minden tudást ahhoz hogy megfelelő edzéstervet összetudjál rakni magadnak.

2019. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenki millió felett keresne akkor szerintem senkinek nem okozna problémát a havi kb 20 ezerért terembérlet, alkalmanként 2-5 ezerért edző, több tízezerért egészséges ételek és szintén több tízezerért tápkiegekek kifizetése.
2019. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Nem akar MINDENKI mindent ingyen, én pl kapásból drága edzőt, a legjobb tápkiegeket, étrendet akartam, mikor döntöttem az életmódváltás mellett...

De sajnos nem lehet mindenki mérnök... Sőt sok itteni kérdező mégcsak a 18at sem töltötte be... Nyilván nem tudnak fizetni mindenért.

2019. júl. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!