Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan legyek gazdagabb mint...

Hogyan legyek gazdagabb mint az átlag színvonalon élő polgárok?

Figyelt kérdés

Anélkül hogy hazudnék, csalnék. Lemértem az IQ-mat a MensaIQ teszten, tudtommal ez a legmegbízhatóbb online kitölthető teszt. Maximális pontot értem el tehát,135+ elvileg. Egyébként nagyon gyorsan tudok tanulni olyat, amit szeretek meg érdekesnek találok kb; Felolvasnak nekem 3 oldalnyi szöveget ami történelemmel kapcsolatos akkor ha abból íratna belőle mondjuk egy dolgozatot 4 nappal rá akkor ismétlés nélkül majdnem hibátlanra, vagy hibátlanra megtudnám írni. Valamint mindig eléggé jók voltak a bizonyítványaim az átlagnál.

(Fiatalabb vagyok mint a minimum megengedett kor a tesznél)


Gondolkodtam hogy valamelyik fejlettebb országhoz közel, (Ausztria) nyitnék egy kisebb Üzletláncot. Mondjuk lenne egy kisebb divatüzletlánc alacsonyabb árakkal mint a határ túloldalán lévő országban, és mellé egy Thai Massage-os épület meg egy kaszinó hogy amíg beviszik a nyanyákat a plázába, addig az öreg bemegy megmasszíroztatni magát és a végén még ráfizet hogy "Happy End" legyen vége. De inkább lemondtam róla mert tudtommal illegális "bordélyházat" üzemeltetni itt Magyarországon. Egyébként Orvos szeretnék lenni, vannak is közeli kapcsolataink itt az EU-ban ahol magas színvonalon élnek az emberek pl; Norvégia, Svédország.

Csak nem tudom hogy megtudom-e nézni hogy mennyit keres nettó egy ottani orvos?(Hematológus)



2019. aug. 14. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Elvegzed a hidegburklo szakmat
2019. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
86%

"Elvegzed a hidegburklo szakmat"


Amivel aztán szétmegy a derekad, terded, de legalább talán keresel annyit, mint egy rosszul fizetett diplomás. Előrelépési lehetőség semmi, recesszió esetén elsőként lehetsz munkanélküli.

2019. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Pupusz ***** válasza:
100%
Ne másokhoz képest határozd meg a céljaidat! Önmagadhoz képest érdemes minőségi életet megcéloznod. Ami nem csupán anyagiakból áll, hanem sokminden másból is. Boldog párkapcsolat, család, szellemi igényesség, ízlés, egészség, szabadság, önállóság, függetlenség stb. Legyen másra is igényed, ne csak az anyagiakra. Az csupán egy dolog a sokból. A bordély üzemeltetés pedig nem egy igényes, minőségi élet alapja. Tedd magasabbra azt a mércét minden tekintetben.
2019. aug. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!