Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kirúghat a főnök mert megemlít...

Kirúghat a főnök mert megemlítettem neki, hogy a munkatársam 100 Ft-al többet kap óránként mint én?

Figyelt kérdés

A könyvelő leplezte le a dolgot aztán én utánamentem a dolognak és most engem akarnak kirúgni.


A munkatársam 800 forintot kap én meg csak 700-at és ezen felbőszültem és tettem lépéseket de most még is csak engem akarnak kirúgni emiatt.


Jogos eljárás lehet ez vagy hova fordulhatok??


2019. aug. 18. 12:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Mi közöd másik ember béréhez? Semmi!!! Jogos a kirúgás. Sőt, a könyvelővel kellene kezdeni, mert bizalmas információt osztott meg olyannal akire nem tartozik
2019. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Ezt már egyszer megkérdezted, most se fogsz más válaszokat kapni. Olvasd el amiket a múltkor válaszoltak, ha már elfelejtetted volna.
2019. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem! Akkor azt kérdeztem, hogy mi tévő legyek aztán a héten odamentem a főnökhöz szembesíteni amit ti is ajánlottatok páran és most a végén még úgy néz ki hogy ki akar rúgni nem megadni a fizetést
2019. aug. 18. 13:06
 4/20 anonim ***** válasza:
Természetesen kirughat. A ceg pedig jogosan jar el nem fordulhatsz sehova
2019. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
A többség azt mondta, hogy ne nyafogj, mert ki fognak rúgni, meg a könyvelőt is. Meg azt is mondta a többség, hogy keress másik állást.
2019. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
Hiába írták többen is, hogy semmi közöd más fizetéséhez, annyit fizetnek neked amennyit elfogadtál és akár még a könyvelőt is kirúghatják amiért megmondta más fizetését, te csak azt az 1-2 hozzászólást akartad elfogadni, amiben azt írták, hogy szólj a főnöknek. Így jártál. Teljesen jogosan rúghat ki a főnök. Nem köteles megadni a magasabb bért.
2019. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Hihetetlen, hogy egy ilyen teljesen amatőr trollkérdés-sorozatnak mennyien felüliek 😁
2019. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a munkaügyes troll lesz.
2019. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát ide úgyis akkor járnak emberek válaszolni, amikor unatkoznak. Esetleg másoknak segíteni. Végülis segítenek neki azzal, hogy válaszolnak a troll kérdéseire, lefoglalják a válaszokkal és újabb troll kérdéseken gondolkodhat :)
2019. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jólvan köszönöm megint a segítséget.. az senkit nem érdekel, hogy a faluban nincs más ilyen munkahely
2019. aug. 18. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!