Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem tudtam elmenni egy...

Ha nem tudtam elmenni egy interjúra, keressem őket?

Figyelt kérdés
Nem tudtam elmenni egy interjúra, ami email-en jeleztem a cégnek az interjú előtt nem sokkal (tovább kellett maradnom a munkahelyemen) és kértem egy másik időpontot. Azóta nem is kerestek. Érdemes lenne megint próbálkoznom?
2019. szept. 4. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre keresztet vethetsz.
2019. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Ilyenkor telefonálni "kell" ha szeretnél újabb lehetőséget. Nem nézi mindenki óránként az e-mail fiókját, és illik megtisztelni a leendő munkáltató képviselőjét azzal, hogy legalább felhívod, hogy ne várjanak fölöslegesen. A meghívóban amit elektronikusan küldtek, biztos hogy volt telefonszám is. Bárkinek közbejöhet bármikor bármi, mindenki emberből van, éppen ezért szokták ilyenkor ők felajánlani, hogy keressünk másik időpontot.

Őszintén, nekem nem lenne pofám ezek után szóba állni velük.

2019. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
RIP
2019. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!