Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok és fogalmam sics mit kezdjek az életemmel, hogy élvezzem... Gyárban dolgozok unalmas munkát és én ezt nem akarom, unom az életem, rossz az egész, nincsenek céljaim se már.

Hova tovább?


2019. szept. 5. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Úgy tűnik a kérdésed alapján, hogy igen értelmes srác lehetsz. Gondolok itt az értelmesen feltett kérdésre, illetve a tökéletes helyesírásra.


Ennek tükrében azt javaslom, hogy akár tanulj valami piacképes szakmát, akár vedd célba a felsőoktatást, mert még semmiről sem vagy lemaradva.

2019. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Milyen iskolai végzettséged van?

21 évesen még bőven van lehetőséged. Tanulj valami szakmát, vagy felsőoktatás.

2019. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Gondild át hogy mi az ami érdekel vagy mi az ami régen erdekel, válasz egy szakmat, főiskolat egyetemet, hidd el jobb lesz, hajrá!
2019. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen kezdtem a gépészmérnöki egyetemet. Előtte én is gyárban dolgoztam, nagyon nehezen viseltem. 2 éve végeztem a sulival, azóta jól keresek egy jó munkahelyen. Szóval hajrá neked is!
2019. szept. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sajnos az érettségit elszúrtam, ezért az egyetem kilőve. Valami OKJ-s képzésen gondolkodtam, de nem találtam olyat ami ténylegesen érdekelt volna vagy elhelyezkedés szempontjából megérte volna.
2019. szept. 6. 06:35
 6/9 anonim ***** válasza:

En 22 evesen csinaltam ujra ket targybol az erettsegit, mert keves volt a pontom a felvihez. 24 evesen kezdtem villamosmernokin, utolso felevem. Kozben vegig szakmaban dolgoztam.

De volt tobb kurzuson is 30, 40, 50-es tarsam, soha nem keso.

2019. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az OKJ rendszer megfog szűnni. Helyette elvileg lesz más.. ennek majd nézz utána.
2019. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Sosem késő változtatni!

21-22 évesen úgy éreztem magam mint te. Úgy gondoltam nincs értelme az életemnek, semmire sem vagyok jó. Nem volt önbecsülésem.

23 évesen beíratkoztam egy okj-s tanfolyamra, pár hónappal később pedig elkezdtem a kresz tanfolyamot is.

Most 25 vagyok. Azt nem mondanám hogy teljesen boldog vagyok és elégedett, de közel sem olyan rossz a helyzeten mint 3 éve. Lett jogsim, autóm és egy laza munkahelyem ahol nem szakadok meg.

Jelenleg angolt tanulok, szeretnék egy középfokú nyelvvizsgát.


Tűzz ki egy célt magad elé, és tegyél meg mindent hogy elérd. Csak arra fókuszálj. Semmi sem fog változni, ha te nem teszel érte.

2019. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha nem találsz olyan tanulnivalót, ami érdekel, akkor kezdj el olyasmit tanulni, ami nem érdekel, de hasznos lehet számodra. nyelv, autó, teherautó, targonca vezetés, új szakma, akármi.


minél többet tudsz, annál több lehetőséged van. ha valami olyat tanulsz, amit később nem akarsz használni, azzal is több tudásod van. tanulni sem csak iskolában és pénzért lehet. egy rakás dolgot meg lehet tanulni könyvekből, gyakorlatban csinálva. próbálj ki új dolgokat, amiket még nem próbáltál, ezektől szélesedik az ember érdeklődési köre és ismeretei.

2020. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!