Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen végzettségetek van és...

Milyen végzettségetek van és mi lett így a munkátok?

Figyelt kérdés
Most itt nem a diplomások érdekelnek leginkább (nem sértés, nekem is van) , hanem inkább azok akiknek “csak” érettségijük van vagy szakképzettségük.
2019. szept. 12. 23:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem szintén vegyes az érdeklődési köröm meg van egy pár szakmám nekem is :DD


Érettségim van + 2 OKJ-m. Számítógép-szerelő karbantartó, Szobafestő-mázoló + B, C kat jogsi. Most a sofőr szakma az aktuális nálam, így ha minden jól megy elkezdek taxizni, rutin szerzésre tökéletes lesz, aztán lehet ha már gyakorlott leszek elkezdek teherautózni is. Ha meg már profibb leszek akkor lehet tovább megyek buszra. Ha meg igény van rá és időm engedi, akkor maszekolgatok az OKJ szakmáimmal.

2019. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Megéri az OKJ?

Sokan ellene vannak..

2019. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!