Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora a különbség egy...

Mekkora a különbség egy mérnökinformatikus és egy gazdaságinformatikus fizetése között?

Figyelt kérdés

Tudom, ez egy nehéz kérdés, nem mindegy, hol helyezkedik el az ember, milyen területen, stb. De ha saccolni kéne, nagyjából mekkora lehet a különbség?

A válaszokat köszönöm!



2019. szept. 16. 22:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem miért pontoztatok le...

Mérnökinfón amúgy csak a fizika több,gazdinfón pedig közgazdaságtan,pénzügytan és számvitel.

Nekem gazdinfón olyan mérnöki matek 1,2,3 tárgy volt hogy abban a 3 félévben vért izzadtam. Kis mátrixok, kis deriválás és integrálás egyből első félév első 3 hetében.

2019. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

" gazdinfon kb kozepsulis szintu (vagy az alatti) matek van, minden mas infon joval durvabb es tobb. Meg peldaul algoritmika tantargy gazdinfon nem sokkal light-osabb, mint "rendes" infon."


Mesélj már, hogy ez melyik egyetemen van, az biztos, hogy nem a miskolcin vagy az egrin.

2019. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!