Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri kimenni külföldre...

Megéri kimenni külföldre ismerettséggel? Légyszíves olvassátok el a többit is.

Figyelt kérdés

Megérné kimenni németországba? Egyik rokonom vinne ki aki már 8 éve kint dolgozik, a nyelvet nem beszélem igazán max pár mondat.

17éves vagyok, amit végeztem szakmát abban kellene dolgoznom.

Az ő állítása szerint ha jó minden akár kezdő tanulóként kereshetek 10eurót óránként azaz napi 30ezer ft körül, szállás ingyenes, napi 2 étkezés.

De ha a 10euro/h nem de a 2500ft/h mindenképpen meglenne.

Most /pill érettségin vagyok (most kezdtem).

Maximum 1-2 évre mennék ki hogy megszedjem magam kicsit pénzzel.

Szerintetek megérné?


2019. szept. 24. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem élsz nagylábon, tudsz spórolni és ami még fontosabb, fogsz tudni olcsón szállást találni, akkor megéri kimenni arra, hogy 1-2 év alatt összeszedj egy kis pénzt.


Én pl. arra mentem ki 2 évre Angliába, hogy utána legyen pénzem egyetemre itthon. De kinek mi. Találkoztam kint emberrel, aki itthoni vállalkozásra gyűjtött, vagy lakásra, stb.

2019. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mr.Q77 ***** válasza:
Szerintem mindenképpen próbáld meg. Beletanulsz a szakmába. Világot látsz, önállóságot tanulsz, lesz pénzed ha visszajössz. (csak ne szórd el hülyeségre ezt vésd a fejedbe ilyen fiatalon könnyen csábul az ember).
2019. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a történetedben kulcsmondatként azt látom, hogy a szakmádban dolgoznál kint, ami nagyon sokat ér. Baromi sokat számít a tapasztalat ha később egy másik cégnél akarsz elhelyezkedni. Plusz kint is építhetsz karriert, persze mindezeket arra értem, ha ebben a szakmában szeretnél a jövőben is dolgozni. Szóval szerintem megérné.
2019. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!