Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyári munka vagy hajózás?

Gyári munka vagy hajózás?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és már több, mint egy éve dolgozok a helyi gyárban.

Hihetetlenül utálom hisz nem fejlődök semmit, nem ad motivációt és a fizetés siralmas, 150 ezer alatt keresek pedig 3 műszakban dolgozok és inkább nem is mondom mennyire fárasztó főleg az éjszakázás..

Már hónapok óta olvasok a hajós munka témában az interneten.

Lehet ott sem fejlődnék szakmailag, de legalább nem ennyire pocsék lenne a fizetésem és félre is tudnám tenni. Hajópincér tanfolyamra már jelentkeztem szeptember elején.

Mit gondoltok, lépjek?



2019. szept. 26. 10:26
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy Hollandiában lenne ez az üvegházas munka.
2020. jan. 8. 19:29
 32/37 anonim ***** válasza:

Netto 1300ért hagyd.Persze ha nincs más lehetőség akkor csináld.

Engem érdekelne hogy milyen volt a képzés ?

Tapasztalatok ?

2020. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Nem úgy van náluk hogy tanfolyam elvégezte után ajánlanak hajós munkát ?
2020. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Azért jó pénz lenne plusz a munka sem lenne nehéz.

A képzés nagyon jó volt. Ugye én Szolnokra jártam, kéthetente volt kedden 5 órától 9-ig.

Az oktató, Pali, nagyon jó fej, vicces, segítőkész ember. Jól magyarázott, minden kérdésre válaszolt, sokat hülyültünk vele.

Összesen tízen voltunk, 4 fiú és hat lány, korombeliek. Hamar összeszoktunk, sokat dumáltunk órák előtt meg közben is, hülyéskedtünk. Nagyon szerettem bejárni pedig féltem mi lesz, de hát ki kell lépni a komfortzónánkból:D

Utolsó: Még közel sincs vége a képzésnek, írtam, hogy még hátra vannak az angol órák. Emailben értesítenek mikor fog kezdődni.

2020. jan. 8. 19:57
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Értem.De szakmailag is jó volt ?
2020. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Igen. Volt ételismeret, italismeret, bartender ismeret, mixer ismeret és barista. Mindent átvettünk, sokat gyakoroltuk a terítést is. A vizsga sem volt könnyű, sőt, de mindenkinek sikerült.
2020. jan. 8. 21:14
 37/37 anonim ***** válasza:

Szurkolok majd az interjúdghoz, itt a gyakori-n más kérdések alatt írták, hogy volt olyan hely, (pl Győr, ahol senkinek nem jött össze az interjúzás, nem választották ki őket) máshol pedig, egy budapesti diák írta, hogy tőlük szinte mindenki kijutott hajóra.

Még azt is írták, hogy a képzésen nagyon sok idő ment el arra, hogy az oktató az élettörténeteit mesélte, és hogy ez viszonylag rengeteg időt elvett a képzésből, ez igaz?

2020. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!