Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te kimennél pl. Németországba...

Te kimennél pl. Németországba dolgozni azért, hogy meg tudd venni álmaid autóját?

Figyelt kérdés

Középiskolai érettségivel rendelkezem, és van egy lány akit mindennél jobban szeretek 6 hónapja. 22 éves vagyok, és tisztában vagyok vele, hogy a magyar fizetésekkel nem igazán lehet 12 millió forintos autót össze hozni. Viszont én nem idős koromban szeretném kiélvezni azon autó adta örömöket amibe első látásra bele szerettem.


Szerintetek érdemes Németországba kimenni például takarítani? Áldozzam be a barátnőmet? Milyen hátulütője lehet annak, ha kimegyek? Egyébként nincs semmi német nyelvtudásom, csak angol.



2019. szept. 30. 01:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy autóért nem mennék ki. De lakásért, szakmai fejlődésért, jobb életszínvonalért igen. Egy autó nem ér ennyit.
2019. szept. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért takarításból Németországban is nehéz 12milliós autót összehozni. Hiszen a fizudból meg is kell élned. albi+rezsi+kaja. És a takarítói fizetések nem a csúcsfizetések ott sem...
2019. szept. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen hátulütője lehet?


Haza jössz, megveszed az autót, aztán egy év múlva eladod, mert rájössz hogy magyar fizetésből nem tudod fenntartani.


Ezért biztos nem mennék ki. Azt a 12 milliót akkor inkább lakásvásárlásra tenném el.

2019. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na lássuk akkor a tényeket. Nincs diploma, nincs szakképzés sem. Szóval valami betanított gagyi munkára kimennél Németországba, ahol minden pénzed elmenne a megélhetésre. Szóval a helyedben nem mennék ki. Plusz autót sem vennék mert még külföldön is nehéz fenntartani, itthon meg minimálbéres munkák állnának a képzettséged szerint rendelkezésre, vagy gyári robotmunka.
2019. szept. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Házért mennék ki, ha tudnék itthon venni egy szép házikót.
2019. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A németek közül sem engedhet meg mindenki ilyen drága kocsit.
2019. szept. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szakács szakmám van, emellett van egy érettségim. Az autó egy Honda Civic Type R lenne egyébként. Szóval felejtős a kocsi. Már úgyis kezdtem letenni róla. Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. szept. 30. 09:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért akarsz takarítani menni? Ismerősöm Németországba szakácsként, hát igen csak jól keres.
2019. szept. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a szakmát, bőven elég volt benne 3 évet lehúzni. De bármilyen egyszerűbb melót, fuvarozást is például szívesen vállalnék. Csak ahogy mások is írták, az albérlet, stb... Gondolom ott minden drágább is minden téren. Nah mindegy, az autó marad álom. Saját lakás sosem volt szívügyem.
2019. szept. 30. 12:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha fuvarozás szóba jöhet, és jó fizu kell,menj el nemzetközi kamionsofőrnek. Ott albi díj nincs, de jó bér van.
2019. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!