Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az interneten csak olyan...

Girlll3 kérdése:

Az interneten csak olyan állások hirdetései vannak, amikkel van valami komoly gond? Csak ismerőssel lehet tisztességesen fizető és normális munkához jutni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy fizetés túl alacsony, vagy több ember munkáját végeztetnék el egy emberrel. Vagy ez a valóság? Ilyen alacsony fizetések (nettó 120), több ember munkájának elvállalása, stb. Bejelentésekkel szórakozásról nem is beszélve.

2019. okt. 2. 23:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Eddig csak neten találtam munkát.


Ez az ismerősös szöveg csak nyafogás.

2019. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1-es, hát, azért nyafogásnak nem mondanám. Nem mondom, hogy nem lehet találni munkát neten, de azt írom, hogy normálisat én nem találok ezen keresztül. Milyen jól fizető munkát találtál?
2019. okt. 2. 23:21
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Én is csak neten keresek, csak neten találtam, nem ismerek olyat aki ajánlásokon keresztül jutott volna a munkájához...
2019. okt. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Eddig minden munkámat interneten találtam. Azért ha valakinek normális végzettsége van, akkor nem 120 ezer a fizetés, és bejelentik rendesen.
2019. okt. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Ez a netes párkeresésre vonatkozik csak.😁
2019. okt. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Eddig minden munkamat neten talaltam a mostani 650 ezer bruttot fizetőt is
2019. okt. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem a neten talált munkával van a baj, hanem az alacsony képzettségeddel, ami keveset ér a munkaerőpiacon. Ezért mindig jobban ki leszel szolgáltatva, mint egy magasabb képzettségű munkavállaló
2019. okt. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Az előzőt is neten találtam (600br), meg a mostanit is (750br). Azt hiába írnám le, hogy milyen munkakör, mert valszeg nem egyezik a képzettségünk/tapasztalatunk.


Első voltam

2019. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nettó 120.000-es bérsávra lövöd be magad, akkor ne várj csodát.

Egyébként nem igaz. Normális munkát is lehet találni a neten.

Pl a mi cégünk jóformán csak online felületen hirdet. Minden területen normális munka, igaz a pénz feltétlenül sok egy operátori munkánál. De normális körülmények, normális terhelés, egyéb juttatások, rendszeresen vállalható önkéntes túlóra stb stb.

2019. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
7-es a főiskola mióta alacsony végzettség? Ki mondta, hogy alacsony fizetésre lőttem be magam? Közigálláson keresek, de a legtöbb munkát középfokú végzettséghez kötik, ezért nem is fizet rendesen.
2019. okt. 3. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!