Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti váltanátok munkahelyet?

Ti váltanátok munkahelyet?

Figyelt kérdés

Jelenleg a mostani munkahelyemen 210.000 Ft-t keresek, 2 műszakban. Ünnep , hétvége, mindig , napi 12 óra , ugye 12 műszak. Sajnos szabadidőm így sincs, mivel ha itthon vagyok, akkor pihenek, egyre jobban fáradok már. A cégnél 3 éve vagyok. Egyre jobban megfogalmazódik bennem a munkahely váltás ,de sajnos félek váltani, mert mi van ha nem jönnek össze a számításaim? Szeretnék tanulni még egy másik szakmát, aki akár később jól jöhet , de sajnos itt nem tudok, mert hétvégén is megyünk. Illetve nagy a felelősség, nagy a stressz.

Kamionozásba gondolkodom, mint belföld, kb 4-5 évig míg össze gyüjtöm a pénzt, utána váltanék szintén.

Véleményetekre vagyok kiváncsi, hogy mi tévő legyek..


2019. okt. 3. 14:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Itt legjobban ami bosszant, az a éjszakázás, a kevés idő, hogy mindig mennem kell, hétvégén is, illetve már maga a környezet is. Kamionosnál a belföldet választanám, napi 5 nap meló, csak nappal.
2019. okt. 3. 14:42
 2/8 A kérdező kommentje:
Illetve mindig kérdéses, hogy holnaptól , tehát egyik napról a másikra lesz e munkahelyed, ugyanis 3-4 évente vannak folyamatos elküldések.
2019. okt. 3. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
210.000 ft-ért biztos nem dolgoznék 12 órában. Főleg, hogy hétvégén is kell. Én váltanék, de 8 órás munkahelyre, hogy mellette maradjon időm képezni magam/tanulni. Szerintem válts, de csak akkor ha van félretett pénzed, ami ilyenkor jól jön ugye...
2019. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Siman, meg próbálnám
2019. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem a pénz miatt váltanék, hanem magam miatt.


Én is megtettem, akár kevesebbért is hajlandó voltam váltani, csak hogy legyen hétvégém és ne kelljen műszakba járnom.

Azóta csak heti 5 nap, napi 8 óra (néha 10 óra saját döntés szerint), kizárólag délelőttös műszak. A szakmámat is feladtam érte.


Először kevesebbet kerestem, mint előtte, aztán beindult a "megbecsülés", azóta meg vagyok elégedve a fizetésemmel is. Ilyen paraméterekkel havi 220 ezret viszek haza nettóban.


Nekem mondjuk volt tartalékom, mert kb. 5 hónapig nem volt munkám sem, akkor nagyon jól jött. Anélkül nem tudtam volna belevágni.


Én nem bántam meg...

2019. okt. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tartalékom van, raktam fére. Igazából belföldes sofőrködésen gondolkodom egyenlőre, utána Ausztria belföldezés , napi szinten, tehát reggel 6-tól délután 5-ig. Nem életem végéig akarom csinálni, csak vannak tervek, amiket meg szeretnék valósítani, stb..


Sajnos a mostani helyemen a közösség úgymond jó, a munka az pedig hát..

2019. okt. 4. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Én többször is váltottam, sajnos nem mindig jól, de ezt sosem tudod előre. Ha meg sem próbálod, akkor viszont benned marad, hogy mi lett volna ha...

Mikor szarul váltottam, mindig arra gondoltam, maradnom kellett volna, de hát ott meg azt éreztem, hogy mennem kell innen. Szóval nehéz kérdés ez. Mérlegelj, hogy mi éri meg jobban, én sajnos nem tettem meg mikor kellett volna.

2019. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én váltanék. Ahogy írta már valaki benne van a pakliban, hogy a következő hely sem lesz jobb, de lehet hogy sokkal jobb lesz. Az esélyt meg kell adni neki ha az ember már olyan munkahelyen dolgozik, ahol amellett hogy nem érzi jól magát még keveset is keres. Egyébként az öcsém hasonlóan keres de ő egy műszakban dolgozik ennyiért.
2019. dec. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!