Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltanátok munkahelyet?

Váltanátok munkahelyet?

Figyelt kérdés

A jelenlegi munkahelyemen 4-6 órát dolgozom átlagban, és 2 ezer forintos órabérem van.

Így havonta átlag 210 körül jön ki a fizetésem.

23 éves vagyok, 1,5 éve dolgozom itt, előtte tanultam meg rövid időt töltöttem el egy-egy munkahelyen, szóval ez az első normálisnak mondható állásom.

Jelenleg már csak ismerősi alapon lehet bekerülni, és aki egyszer kilépett azt nem veszik vissza akkor sem ha elégedettek voltak vele (megsértődik a főnök)

Szeretek itt dolgozni, kijövök mindenkivel, bár mint mindenhol néha itt is feltudják idegesíteni az embert.

Rendszerint korai kezdés van reggel 5 és 8 között szoktak behívni, letelik mondjuk a 6 óra, dél körül itthon vagyok.

A napom további részében leszoktam feküdni, úgyhogy délután 3-4 fele felkelek, és onnantól igazából semmit sem csinálok.


Ez így nagyon kényelmes, szerintem sokan cserélnének velem.

Viszont bevallom, néha iszonyatosan unatkozok már itthon, és mivel csak 23 éves vagyok nem szeretnék innét nyugdíjba menni.Pláne azért nem mert minimálbérre vagyunk bejelentve.

Kevés a pénz is (a munkához képest kiemelkedő, a mindennapokban kevés), 5 percre van a házamtól a munkahely, szóval nehéz lenne otthagyni.


Viszont mivel nem vet fel a pénz, gondolkozom,hogy elmegyek egy normális munkahelyre, a szakmámmal 300-350 ezer körül tudnék keresni, persze nem ilyen munkarendben.8-10 órában inkább.

Valószínű,hogy kevesebbre jönne ki az órabérem is, de legalább be lennék jelentve, és úgysincs semmi dolgom, illetve bő 100 ezerrel több lenne a pénz.


Régóta gondolkozom, természetesen félek az újtól, ha nem jön be akkor ilyen állásom nem lesz még egy.


2018. dec. 11. 04:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert nem vagyok bejelentve. Egyébként nem. Szívesen mennék ilyen helyről nyugdíjba.
2018. dec. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen ambícióid vannak. Én személy szerint inkább váltanék, nem elégednék meg azzal, ami van. De ez a te döntésed, te tudod hogyan akarod élni az életed. Valaki szereti élvezni az élet minden napját, pihengetéssel tölteni a napot, stb... Viszont valaki arra hajt, hogy na, most a következő 15 évben sokat dolgozom, de utána jó lesz nekem, a családomnak.
2018. dec. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bizton hogy nem. De a te helyedben váltanék. Mivel ha úgy sem szeretsz/tudsz otthon csinálni semmit sem, akkor tök mindegy.
2018. dec. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ezen a helyen nem tudnak több órában foglalkoztatni, illetve ha nem tudsz szakmádon belül másodállást, plusz munkát vállalni, akkor szerintem érdemes váltani. A 210-ből még nehezen lesz saját lakás, család stb., fiatal vagy még, most kellene megalapozni az életet. Főleg, ha unatkozol is, tedd hasznossá magad.
2018. dec. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beadnám a felmondást kevés fizu indokkal. Ha fontos vagyok nekik akkor emelnek és maradnék. Ha nem, akkor simán eljönnék hisz máshol többet adnak.
2018. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!