Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez végig így fog majd menni,...

Ez végig így fog majd menni, hosszútávon megterhelő? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Üdv! Felvettek egy gyárba!

Volt egy teszt amin egy vas kis tákolmányra kellett kis csavarokat rahúzni / rátekerni! Nekem 2 perc alatt sikerült (3 felett rossz asszem!) Izgultam nagyon, párszor le is ejtettem 1-2 csavart. De egyébként mindig jól ment! Kérdés azlenne hogy mostantól 8 órában majd mindennap ilyeneket kell csinálnom időre? Ha leejtek ott pl 1-et, akkor ugye lesz tartalék a munkapadomon, mert nem akarok beégni majd.. Illetve mindig ilyen kis mini csavarokkal kell majd bíbelődni? Nem az hogy nehéz lenne kifejezetten, de azért nah.. És ne legyen félreértés, nem a monotonításról beszélek, mert az tetszene! Egyébként ahogy kiderült már gondolom, összeszerelői gyári munkáról lenne szó! Jó igaz, hogy a teszten 2 ember nézett, mérték az időt, izgultam nagyon, de az igazság az, hogy azok a csavarok tényleg nagyon picik voltak. És azt is mondták hogy a másik kezemmel már kéne a többit válogatni..



2019. okt. 7. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Belejössz majd. Menni fog az 40sec alatt is.
2019. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy tesztet csináltál...

Nyilván elmondták mi lesz a tényleges feladat...

Figyelj oda első nap, amikor elkezdik betanítani a valódi munkádat majd és kész.

2019. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobb művészek is lámpalázasak néha a premier előtt, ez normális. Később azért majd megszokod, hogy rajtad az ország szeme.
2019. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Gyakorlatilag arra tesztelnek, hogy a csimpánzok felső harmadát súrolod-e. Nyilván azért téged, és nem csimpánzokat, mert téged jó esetben már nem kell megtanítani beszélni.
2019. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó de azért 0,4cm átmérőjű karikákat nem olyan könnyű ám füzögetni :D Jó az csak teszt volt mondjuk. Jó eredményem lett, de még igyis azt mondom hogy annyira azért nem könnyű.. Kicsi kéz rémegés, és máris időt vesztek. Vagy pl elejtek eggyet. De ez majd kiderül, hogy milesz hogylesz. Hétfőn lesz az első "munkanap". Remélem azért egy tárgyra adnak normális időt és nem kell kapkodni mint egy őrült!
2019. okt. 7. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd idővel felveszed a ritmust. Attól, hogy valaki néz munka közben, még ne kapkodj, ne legyél "idegbeteg". Legfőképpen magad miatt ne. Annyit nem ér egyik munka sem.
2019. okt. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!