Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a gyógytornász...

Szerintetek a gyógytornász szakma való lányoknak? Úgy értem, hogy nagyon megterhelő fizikailag? Szerintetek hosszútávon lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Esetleg aki ebben a szakmában dolgozik írhatna , de mások véleményét is szívesen fogadom!

2015. jan. 11. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kivételesen értelmes szakma.
2015. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem megterhelő.

állsz és mondod mit csináljon a csoport.

de ha elmész egy gerinctornára akkor láthatod,hogy a gyógytornászok nem sportolók,edzetlen átlag emberek.

2015. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mi a fene válasza:
Utolsónak, én most közelből láttam, sokat dolgoznak fizikailag is, pl. naponta 15-20- szor a 15 kg-os lábemelgető gépet hozni- vinni, a betegnek segiteni. De nem válik kárukra, mert csinosak,jól mozognak. ha szeretsz beteg emberekkel foglalkozni, akkor szeretni fogod,és maszekolni is lehet vele.
2015. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem felnőttekkel, hanem gyerekekkel kell foglalkozni, az nem megterhelő! Nagyon zsúfoltak a gyerek gyógytornászok, én sem találok :( és ez elkeserit!
2015. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
nehéz fizikai munka rész is van, mozagatni kell a beteget, járásnál támasztani, nem csak diktál egy gyógytornász! fizú szar bruttó 130-160 között mozog, maszekolni 3 év tapasztalat után lehet, a tovább képzések drágák és több tanfolyamból állnak egy modul 60-100 ezer forint és ezt neked senki sem fizeti meg!, de kötelező 5 év alatt min egyet elvégezni! sőt a kórházak is aztézik h hány tovább képzésed van mennyi tapasztalatod van e gyereked v várható. elhelyezkedni nehéz sokszor csak önkéntes munkát ajánlanak! amúgy többségében női dominencia van ebben a szakmában, de imádják a férfi gyógytornászokat! tömören ha jól akarsz keresni akkor más szakmát keress, hosszútávon lehet e csinálni ember függő h bírja folyamatos lelki és fizikai terhelést, fellelőséget, gyönyörű szakma de a megélhetős nehéz mert az emberek lusták mozogni
2015. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért akar mindenki 1 nap alatt meggazdagodni???? Ha valaki elhivatottságot érez vmi iránt és naygon szereti csinálni, ez az élete, ne nézze mennyit kereshet vele. A többszöröse visszajön a befektetettnek, ha jól csinálja.
2015. ápr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igaz, Magyarországon tényleg nem divat meggazdagodni MEGÉLNI.


Elhivatott rabszolgának kell lenni, aki boldogságot és örömet talál minden nap pusztán abban, hogy jó barátokkal együtt lehet rabszolga zéró lóvéért (de kenyérre futja belőle, mi a probléma ezzel?)

2015. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

a nővérek sem akarnak meggazdagodni, sem a gyógytornászok mert a többségük imádja a szakmáját de senki sem tudja jól végezni a dolgát ha anyagilag nem fizetik meg, tördeli a kezét melyik csekket fizesse be mennyi kaját vehet a hó végén, főleg meg h az emberek meg sem becsülik őket nem csak anyagilag

ekkor jön miért ezt választottad, menjél külföldre de ez a hazánk vlki csak nyaralni akar menni másik országba nem élni!

2015. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez már önmegvalósítás. Lehet választani, hogy egy alig élhető országban szenved valaki (mert hivatás ide vagy oda, úgyis szenvedés lesz a legtöbb embernél, a gyakorlatban) vagy akár minimális nyelvtudással/anélkül primitív külföldi munkával akár megél az ember. És nem éhezőként, csekkeken izgulva, hanem akár egészségesen, boldogan.


Ezt ismerősök alapján írtam le, én csak a nyáron lépek le.

2015. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az a gyógytornász, aki saját vállalkozásban dolgozik, nagyon jól keres. Magánrendelők, eü.központokban is dolgoznak sokan és nem szégyellik elkérni a 10.000 Ft feletti óradíjat sem.
2020. dec. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!