Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti váltanátok munkát ilyen...

Ti váltanátok munkát ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy nagy multicégnél dolgozik már 3 éve. Most jelenleg egy manager jellegű feladatban vagyok. A fizetésem 383 ezer forint, és év végén kapni fogok egy 12%-os emelést, és jövőre léphetnék fizetési kategóriát ami ~25% emelést jelent. A munkát magát szeretném, de sajnos egy olyan projekten vagyok ami nyögvenyelősen halad, és úgy érzem fogy körülöttem a levegő. A munkatársaimmal minden rendben van, de a főnököm nagyon rossz motivátor (például kértem fizetési kategória emelést, de csak ment a sumákolás, hogy áh igaz, hogy minden munkát megcsinálok meg teljesen elégedettek, viszont majd csak jövőre lehet.)


Időközben kaptam egy ajánlatot egy másik cégtől. Itt a pozicíóm software engineer lenne, de ugyan ebben a témában ahol most dolgozom, és egy betanulási idő után (miután megismertem magát a terméket) lehetőségem lenne átlépni egy mostanihoz hasonló manager pozícióba. Itt a fizetés 484 ezer forint azonnal január 1től. A cég jóval közelebb van hozzám kb napi 1 órával csökkenne az utazással töltött időm. Valamint maga a termék amivel dolgozni kéne is jobban tetszik. Viszont ez egy kis szünet lenne a karrieremben még ennél a cégnél is úgymond "bizonyítok". Ti mit tennétek a helyemben? Én most jelenleg a váltás felé hajlok, mivel úgy érzem jólesne egy kis "frisslevegő"


26 éves vagyok ha ez számít.



2019. okt. 16. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz rosszul dönteni. Dönts és ne nézz hátra!
2019. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mostani helyed megfelelő lenne, nem merült volna fel a döntés szükségessége.
2019. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Válts. Mindenkiben van egy kis ragaszkodás a már jól bevált, megszokott, biztos felé, de ez legtöbbször a munka világában csak illúzió. Merj belépni az ismeretlenbe, az újba.
2019. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak az utazási idő miatt is váltanék...

A fizetésed is magasabb lenne, a munka is kedvedre való, az idő pedig megfizethetetlen.

2019. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!