Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30 alatti fiatalok! Ti hány...

30 alatti fiatalok! Ti hány éves korotokban kezdtetek el dolgozni és átlagosan hány évente váltotok munkahelyet?

Figyelt kérdés
Én 26/F vagyok, 22 éves korom óta dolgozom. Az első munkahelyemen 2 évig voltam, a jelenlegi a második és szintén 2 éve vagyok itt, még nem akarok váltani.
2019. okt. 16. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából hasonló min nálad.
2019. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24 évesen kezdtem, 2 év után váltottam először, 1 év után másodszor és jövőre tervezem a következőt.
2019. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

18 évesen kezdtem dolgozni, de jó ideig csak határozott idejű és/vagy részmunkaidős szerződéseim voltak suli mellett.

24 éves koromban - tavaly - szereztem az első határozatlan idejű, teljes munkaidős, végzettségemhez illő munkát. Minél tovább szeretnék itt maradni.

2019. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
23 évesen kezdtem és most akarok váltani 26 évesen, lassan 3,5 év után.
2019. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
25 évesen kezdtem dolgozni főállásban az első, jelenlegi munkahelyemen. Most, valamivel több, mint 2,5 év után fontolgatom komolyabban a váltást...
2019. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
25 vagyok, 20 évesen kezdtem egy helyen, 4 évig voltam ott. Most vagyok a 2. helyen lassan másfél éve, de úgy néz ki, váltás lesz belőle.
2019. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19 évesen kezdtem el dolgozni . Első munkahelyemen voltam 11 hónapot. 2. Munkahely 4 hónap 3. Munkahely 2 hónap. 4. Munkahely 1 év. Most az 5. Munkahelyem 1 éve és 4 hónapja. 23 F
2019. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20 évesen kezdtem még suli mellett. 1 év 2 hónapig voltam az első helyen, azóta a második helyen vagyok még mindig 8 éve.

Az első hely szakmailag nagyon gáz volt, már fél év után tudtam, hogy az első teljes év után lelépek.

A második helyről vegyes a véleményem. Voltak konfliktusok és mélypontok, amikor majdnem felmondtam, de most éppen jó projekten vagyok normális kollégákkal. Visszanézve, fizetés szempontjából nem érte meg ilyen sokáig itt maradni. Új kollégák akár eggyel alacsonyabb beosztásban is többet kaphatnak esetenként, mint én. De a pénz nem minden. Könnyen kerülhet az ember idióta kollégák közé cégváltás után vagy akár cégen belüli projektcserével is, szóval nehéz ez.

2019. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23 évesen kezdtem dolgozni, az első két helyemen 3 évet töltöttem, aztán 1-1 év után váltottam. A mostani helyen megint hosszabb időre tervezek.
2019. okt. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!