Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a vélemény/tapasztalat az...

Mi a vélemény/tapasztalat az állandó éjszakáról? Kaptam egy jó ajánlatot, nagyon jó fizetéssel, de nem tudom, hogy megéri-e az állandó éjszaka. Egészségileg, fizikailag mennyire rossz döntés az éjszakai munka?

Figyelt kérdés

2019. okt. 23. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé rossz.

Teljesen megbolygatja a szervezetedet.Nem tesz jót.


Viszont, ha tényleg sokat fizetnek, akkor megéri megpróbálni.



Ha meg tudsz munkaidőben aludni 1-2 órát, akkor főleg jó.

2019. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Alapvetően természetellenes, és felborítja a bioritmusod. Persze mint a legtöbb dolgot, ezt is meg lehet szokni.
2019. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Az első hét nagyon nehéz, de szerencsére szokható...
2019. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz amiért éjszakázzak. Max akkor vállalnám el ha olyan helyzetbe kerülnék, hogy az utcára kellene költöznöm és nem lenne más.
2019. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Imádtam!


Semmi főnök, 1000/óra alapbér + éjszakai pótlék. A meló megvolt pár óra alatt, a többi meg alvás a hálózsákban.


De persze a te esetedben nem mindegy, hogy van-e család, mi a meló, mennyi az utazás,...

2019. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha egyedül élsz és napközben döglesz otthon, kibírható. Ha családod van, akkor szét fogja zilálni az egész életed, mert vagy nem látnak, vagy ha nem alszol eleget, hogy velük legyél, akkor meg sík ideg leszel, a ritmusod felborul, emésztés, idegrendszeri hatások, stb. Átmenetileg kibírható, de nem véletlenül fizetik meg ilyen jól.
2019. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
Nekünk minden harmadik hét éjszakás és ez is nagyon rossz, mert mire átállok éjszakára, addigra már délután kell menni, és utána visszaállni is nehéz, engem eléggé kikészít.
2019. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem pl nincs az a penz amiert nonstop ejszakaznek
2019. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves vagy, van-e párkapcsolatod?

Nyugdíj előtt állónak azt mondanám, vágjon bele, legyen éjszakai őr, portás, ilyesmi.

De egy fiatalnak szerintem halál lesz. Nem lesz nő, aki ezt tolerálni tudja, bármennyit is keresel. Hogy mindig egyedül töltse az éjszakát, hogy este ne legyen szex és összebújás... egy normális nőnél ezt nem fogja kompenzálni, hogy minden héten veszel neki egy új táskát.

Az fogja csak ezt bevállalni, akinek a pénzed kell, az éjszakákat meg majd mással tölti.

2019. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%
Bizonyítottan megrövidíti az életet évekkel.
2019. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!