Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a vélemény/tapasztalat az...

Mi a vélemény/tapasztalat az állandó éjszakáról? Kaptam egy jó ajánlatot, nagyon jó fizetéssel, de nem tudom, hogy megéri-e az állandó éjszaka. Egészségileg, fizikailag mennyire rossz döntés az éjszakai munka?

Figyelt kérdés

2019. okt. 23. 17:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Elsz meg kerdezo?


:D


Mennyit fizetnek allando ejszakara es mi a munkakor?

2019. okt. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, karosszérialakatos lennék. Azért akarok váltani, mert a mostani melóhely mellett nem tudom csinálni a sulit, és az új munkahely megtudná oldani, hogy menjek, viszont csak állandó éjszakával 280 nettót kapnék. 22-6 dolgoznék és 6-12 ig pedig a szakmai gyakorlatom végezném.
2019. okt. 24. 05:25
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez embertelen, nem lehet bírni.
2019. okt. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Netto 280, az nem nagy osszeg azert, hogy tonkretedd az egeszseged.


Nem tudom, hogy hany eves a suli, de allando ejszakat, 2-3 even keresztul birni, utana sulival, ahol koncentralni kell, nem lesz egyszeru.

2019. okt. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Áhh nem fogod bírni. Megdögleni nem lesz energiád. Inkább délutános műszakba menj, de úgyis elég gyilkos. Ráadásul gépekkel is dolgozol, ami így veszélyes, a munkád se lesz minőségi.

Dolgoztam állandó éjszakásba, de nagyon rossz volt. A szervezetem össze volt zavarodva, forgalom zaja, emberek zaklatnak kb 6 órákat tudtam aludni és az se volt pihentető, amikor még szabadnapos voltam egész nap aludtam. Kb semmire nem volt se időm, se energiám, állandóan morcos voltam, szóval az emberi kapcsolataimnak se tett jót.

Ha netán nappali tagozatos diák vagy, úgy rugalmasabban tudsz munkát vállalni.

2019. okt. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
280k nettó állandó éjszakáért minden, csak nem jó pénz. Ettől függetlenül szerintem alkatfüggő, nekem például simán megy egyik napról a másikra az átállás, ki sem készít.
2019. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Tehát este 10kor kezdenél, utána 6kor végeznél, de 6kor már máshol kell lenni?

Én az ilyent el se tudnám vállalni, mert 6kor teszem le a munkát, utána öltözés, aztán elmenni másik helyre.

Máris késtem.

Ha meg megoldott ez a kérdés (lehet késni vagy nagyon rövid időn belül ott vagy),akkor se annyira jó...

este 9kor indulsz mondjuk, aztán lehúzol 8 órát, utána mész 6 órában szakma miatt. 1-re hazaérsz. Kb. csak aludni fogsz tudni.

Talán rövid távon jó, de hosszú távon kevésbé...

Pénzileg mondjuk jó, de testileg megfog viselni, az biztos.

2019. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
A gyakorlatom ugyanannál a cégnél lenne, ugyanazon a helyen, csak pár garázzsal arrébb. Ezért is lett volna”jó váltás, mert helyben van minden. Csak hát mindig éjszaka..
2019. okt. 24. 15:47
 19/22 anonim ***** válasza:
Délutánosba sehogy se lehetne megoldani? Hogy ugyanott csak délutánba? 6-12ig gyak, aztán tudsz enni, kicsit pihenni és utána este 10ig meló. Így se alszol sokat, de legalább éjszaka pihensz, illetve mennyi ideig kéne ezt csinálni? 1-2 hónap még ők, de ha évek, akkor felejtős.
2019. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
2 évről lenne szó.
2019. okt. 24. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!