Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten szeretnék munkahely...

Budapesten szeretnék munkahelyet váltani, milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nyáron jöttem fel pestre és dolgozok 12 órás műszakokban, de ezt már nem szeretném csinálni. Jobban szeretnék inkább 8 órában dolgozni 1 vagy 2 műszakban, de sajnos csak érettségim van.

Hova tudnék menni dolgozni?

Köszönöm a válaszokat előre is.

21/F


2019. okt. 24. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

nézd, van egy ilyen csodás weboldal:


profession.hu

2019. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsonek eldontod, hogy milyen munkakorben, mennyi tapasztalattal?

Gépkezelő, takarító, operátor, call center, stb.


Második, hogy ehhez, tehát az adott munkakörhöz igazítod az önéletrajzod.


Három, hogy felkeresel különböző álláskereső oldalakat, mint a profession, workania, indeed, stb.

Vagy elmesz a, munkakozvetitohoz es kozlod veluk, hogy egy vagy ketto muszakos munkakat ajanljanak neked.

2019. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Mikor értitek meg hogy az érettségi az semmit nem ér?


Tanulj szakmát!

2019. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Igen, tanulj szakmat, de ne feledd, hogy az okj kepzesek 90 %-a kuka.

Ha nem szamit a munkakorulmeny, illetve az egeszseged, akkor tanulj szakmat.


En inkabb az egyetemet ajanlom. Hianyszakmakban. Ott normalis munkaidovel, munkakorulmenyekkel, magasabb fizut tudsz kiharcolni.

Illetve hosszutavon, nem megy ra az egeszsegedannyira, mintha komuves, cnc-s, stb. lennel.


De a kerdes, nem erre vonatkozott.

2019. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ismerem a professiont, ott találtam ezt a munkát is, de vannak munkák amik nincsenek meghirdetve de mégis van felvétel ezért kérdezlek titeket.

Tudom, hogy az érettségi semmit nem ér ezért is írtam, hogy ne kérdezzétek, hogy mi a szakmám vagy ilyesmi.

2019. okt. 24. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!