Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Genesis vagy Balkán stana? 1....

Genesis vagy Balkán stana? 1. kúra lenne, kérlek normális válaszokat írjatok, nem szídkozást kérnék. Ha esetleg valakinek személyes tapasztalata van, vagy privátban írná azt is efognám szívesen.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!
2017. aug. 7. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A genesist kerüld el messziről. Magnust szerezz.
2017. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy csak a márkákkal van tapasztalatom mert szemest nem szednék soha, főleg stanát magában nem. Te sem fog érezni tőle semmit, max a májadat.
2017. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokan szitkozzák a stanát, hogy nem hoz semmit. Bár jó kajával szerintem pár kg izmot hoz, volt 3 ismerősöm, akik genesist nyomtak, kb 6-8hét alatt jött 3-5kg /elvben száraz izomtömeg/ :)
2017. aug. 7. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Az bullshit. Kb egy normalis 8-10 hetes kuraval jon 3-5kg izom, nem egy ilyen fossal 6 het alatt. Annak fele zsir es viz, elhiheted. :) Tapasztalatbol mondom, keves dolog van amit meg nem probaltam. A stana kb semmit nem hoz, azert pedig baromsag rontani az egeszseged. Nem beszelve arrol, hogy a stana nem is tomegelesre "valo". Persze nagyon egyszeru bekapkodni par szem kapszulat, de kb 2-3x akkora kart okoz mint egy inj.kura. (Kotekedni lehet, laboreredmenyekkel lehet igazolni)

Ez nem szidkozodas, csak nem 1 es nem 2 kurat nyomtam le, gondoltam megosztom a tapasztalatom mielott ilyen hulyesegre adnad a fejed.

2017. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

feltéve ha nem metiltesztó van benne

amilyen gyorsan felszeded , olyan gyorsan el is fogod veszíteni.

meg amit írtak felesleges magába szedni.

2017. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!