Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itt a gyakorikon fizetes...

Itt a gyakorikon fizetes temaban mindenkinek olyan jo a fizuja, mindenki felre tud tenni 30e folotti osszeget, a kornyekemen pedig honaprol honapra alig jonnek ki. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 16:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
Az én környezetemben meg nem hónapról hónapra jönnek ki az emberek. Akkor hogy is van ez?
2019. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
Mert itt a válaszok túlnyomó többsége kamu. Egy anonim oldaltól többet ne is várj.
2019. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%
130-at keresek, a legtöbb amit kerestem valaha 160 + 12 cafeteria volt. Így most jobb? :D
2019. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%
Én mikor 120at kerestem is félre tudtam tenni 20-30ezret. Van, aki megtanult bánni a pénzzel és van aki nem
2019. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
31%

Egy nulla lemaradt, ugye?

Mert 30 ezer felett van a 31 ezer is, annyit meg bárki el tud tenni havonta.

(napi egy doboz cigi ára, vagy még annyi se)

2019. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Messziről jött ember azt mond, amit akar.
2019. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%

Irodában dolgozom multinál, havi 200 a nettóm.

Én tudok félretenni, de nem számolom, mennyit, mert néha van jutalom is.

Viszont nem igaz, hogy mindenki tud, és nem is írják ezt sehol.

Az, hogy valaki leírja, az önmagában igaz, mivel tényleg vannak, akik tudnak.


De a nagyképű választ se fogadd el, miszerint van, aki megtanult bánni a pénzzel, és van, aki nem.

Emberünk kicsit magas lovon ül. Nem hiszem, hogy havi 120 ezerrel olyan jól bánna, és félre tudna tenni, ha anyuci-apuci nem segítené, vagy nem toltak volna a sgge alá egy lakást, vagy albérletet kéne fizetnie, vagy gyereket eltartania ennyiből.

Ez nem a pénzzel való bánásról szól, hanem hogy hol laksz, hány embert kell eltartanod, és a klényeg: hogy mennyit keresel!


Bárki tudna félretenni még albérletet fizetve is, ha havi 400-at keresne, meg a párja is. De ugyanez az ember havi 130-ból ha meggebed se tud félretenni, mikor 100 ezer alatt nincs albérlet!

2019. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Mert ezt a topicot főleg azok látogatják, akik tudnak karrier tanácsokat adni, képben vannak a fizetésekkel. Az ilyen ember közül pedig sokan - nem véletlen - már elértek valamit.
2019. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%
#7: 99%-ban az rak félre aki akar. Aki nem akar az mindig tud magyarázkodni, panaszkodni.
2019. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
48%

Ezen az oldalon mindig előjönnek az olyan emberek, akik egyszerűen nem tudják elképzelni azt, hogy azért, mert ők (illetve az ismerősi körük, ami nyilván szintén hasonszőrűekből áll) majd' megmurdelnek a hónap végén és parizerre se jut, amiatt nem mindenki ugyanígy él szerte az országban. Aki mást ír, az csak kamu lehet. A sok márkás kocsi, amit nap mint nap látnak elsuhanni előttük az utcákon, az is csak a megtévesztés része. Ilyen emberek valójában nincsenek, fekete mágia.


Ha meg valaki mondjuk feltenné a bérpapírját, vagy a vállalkozása kimutatását, az (a változatosság kedvéért) lehet, hogy nem kamu lenne, hanem "fú, biztos benyomott valaki oda, hát nekem sajnos nincsenek ilyen ismerőseim.."


Lehetne ebbe beleállni, de minek. Annak idején nem volt mindenkinek internete, ma meg már a kilakoltatás előtt álló csont mukiknak is lehet. Ezek meg nyilván el se tudnak képzelni másféle életet, mint ami körülveszi őket.


Inkább örüljünk annak, hogy a digitális jólétért felelős kormánybiztos teljesítette a vállalását, és most már TÉNYLEG mindenkinek lehet internet hozzáférése... :P

2019. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!