Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itt a gyakorikon fizetes...

Itt a gyakorikon fizetes temaban mindenkinek olyan jo a fizuja, mindenki felre tud tenni 30e folotti osszeget, a kornyekemen pedig honaprol honapra alig jonnek ki. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 16:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%

Ájjá má le, hülyegyerek! :D


"És ez kit érdekel? Kérdezte valaki? "


Icipicit gondolkoznál esetleg? Te írtad le az életed, hogy kivel és mennyiből éltél, mikor a kutya nem kérdezte!

Itt egyedül te hisztizel, mint egy kisgyerek, ha valaki nem ajnároz, hogy milyen ügyes voltál, hogy így megéltél a semmiből. Jóvanakkor, te vagy a világ legmenőbb okoskája, most jó? Gyógyszert ne felejtsd el, mert vannak bajok! :D

2019. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
29%

Nem, itt te hisztizel újfent :)


"De a nagyképű választ se fogadd el, miszerint van, aki megtanult bánni a pénzzel, és van, aki nem."


Kezdve itt ezzel. Te tényleg ennyire ostoba vagy?

2019. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

- én nem azt látom az itteni kérdéseknél, hogy "mindenkinek" olyan jó lenne a fizuja

- se a gyk, se a te környezeted nem reprezentatív

- 30e forintot félretenni nem feltétlenül azzal egyenlő, hogy annyira sokat keresne.... én akkor is félreraktam ennyit, mikor 35ezer volt a havi bevételem, most akkor ez már gazdagságnak minősül? :D

2019. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Én normális, értelmes stílusban írtam, ellentétben veled. Nem bírtál leállni, semmit nem tettél hozzá a kérdéshez, csak osztod tovább az észt, és engem ostobázol le??? Ez komoly? Vicces vagy. :D
2019. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
57%
Persze, értelmes stílusban. Kérlek mesélj még
2019. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy itt mondani szokas: menjetek légyszives szobára. Kívülről én csak azt látom, hogy mindketten röviden ezt nyomjátok: "te vagy a hülye, de én mekkora király vagyok"
2019. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
23%

Kedves utolsó, megnéznéd esetleg, hogyan kezdődött?

Leírta a történetét, leírtam én is.

Ezután undorító stílusban nekemugrott, hogy kit érdekel, senki nem kérdezett.

Bocsáss meg, ha megvédem magam, és jelzem neki, hogy valami nem OK ott belül...

Kikérem magamnak a szobázást, nem szokás ezt mondani, ha valaki alaptalanul támad valakit, a másik pedig megvédeni kényszerül magát.

Ha már igazságot akarsz osztani, akkor ezt is látni kéne.

2019. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy leirtatok valaszaitokat.

A 66%ost csak arra kerem ertse meg es fogadja el hogy másnak különbözhet a véleménye a sajátjától, attól még van igazsag abban amit ö (66%os) ír, ill. abban is van igazsag amit a 62%os ír , csupán más életkorulmenyek és más nézõpontok adottak.



Ha van vkinek a kerdeshez tovabbi hozzászolâsa, nyugodtan osszatok meg.


Elmondom az en tortenetem:

Foiskolan tanultam3 evig. Kozben dolgoztam es gyakorlatoztam is suli mellett.

Miutan befejeztem kimentem kulfoldre 5evet dolgoztam,mert a szakmamba max120-150e kaptam volna.

Hazajottem 5ev utan. A megspórolt penzel szerettem volna egy gyorsettermet nyitni.

De hazakoltozesem utan 7nappal balesetem volt házfelújításkor, ami miatt2x kellett megműtsenek + 1evig dolgozni se tudtam, (mankoval jartam)

Majd vettem egy kocsit (elõtte a ferjemnek vettunk kozosen eggyet, de most nekem is kellett egy a munka miatt) majd elkezdett sok baj lenni a fogaimmal , amit folyamatosan rosszul kezeltek , hiaba magan orvosokhoz jartam,(Debrecenbe)-ezert egy másik megyében tobb 100km.-t tettem meg hogy rendbehozzak és mindezzel az osszes spórolt penzem elment amit kulfoldon is felretettem.

Most a fizum 130e netto, és a fogaszati koltsegek miatt most nullazódtam le.

Ezert tettem fel a kerdest, mert igazibol en is tudtam felretenni ,sot mindig volt felretett penzem, ill.mindig en voltam a "kolcsonado" most viszont ennyire minden megvaltozott.

Sa

2019. okt. 31. 08:55
 29/31 anonim ***** válasza:
28%
A 62%-os nem tudja felfogni, hogy másnak más a véleménye és jobban meg tusja oldani az életet, mint ő maga, ezen hisztizik mar 3 napja, hogy biztos lehetetlen dolgokat irunk. Mert ő életképtelen.
2019. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A fizetés gyakorlatilag lényegtelen.Aki nem tanult meg bánni a pénzel ugysem tud félretenni soha egyetlen ft-ot sem.Elég egy-két káros szenvedély,egy-két drága hobbi,egy-két fölöslegesen fölvett hitel,egy-két(sok) értelmetlenül és átgondalatlanul megvett f...ság és huss havi 1m is úgy el lehet tapsolni,hogy hó végén már a küszöböt rágod...
2019. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!