Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel érdemes hazaköltö...

Érettségivel érdemes hazaköltözni? Milyen melót lehet kapni és mennyit fizetnek faluban ill. kisvárosban?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen hangoztatják milyen jól lehet Magyarországon is keresni, de vajon 30 évesen átlag képzettséggel mihez kezdhetek? minimálbérért kocsmába? futárnak apróért?

Most németben vagyok és 690 ezret kapok kézhez, ebből olyan 200-250 ezer lejön az albérlettel kajával-benzinnel mindennel így félre tudok rakni havonta 400 ezer felett. Plusz van évente 3x prémium ami megint több száz ezer ft. Bmw-gyárba vagyok 3 éve. A derekam egyre többet fáj ezért lehet hazamennék idővel kevésbé fizikai melót csinálni. 30 év környékiek ti mit melóztok messze pesttől és egyéb nagyvárostól?



2019. okt. 29. 02:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tanulj valamit Németországban.

Ott sokkal fejlettebb a távoktatás, mint itthon.


Ha az megvan és megy a német is, akkor megpróbálhatsz hazajönni és magas béreket kialkudni.

Viszont, ez inkább csak Budapesten fog működni.


Vidéken a fizetések a 90-es években ragadtak.

2019. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
s
2019. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

3 esetben gyere faluba

1: valami üdülő faluba költözz, jó helyre. Sok pénzbe kerül.

2. Sok pénzed van+jó terved, mezőgazdasági vállalkozó akarsz lenni.

3. Csicska akarsz lenni, egy proli senki, egy biorobot tedd ide tedd oda kelj fel Jancsi.


Ha nem mezőgazdasági vállalkozó akarsz lenni, akkor csak azért ne költözz egy Isten háta mögötti faluba, mert, hogy occsó. Nem véletlenül az. Konkrét tervvel, pènzzel, ambícióval viszont megérheti.

2019. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy kelet-magyarorszàgi kis településre, akkor költözz ha mazohista vagy. Nem véletlenül olcsó. A Budapest környèki és nyugat-magyarországi ki települések jók, de az meg elég drága.
2019. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A falut azért írtam mert a szüleim ott laknak így a lakhatásom olcsó lenne viszont én ott nem tudtam élhető munkát találni ezért hoztam fel, hogy hátha tudtok tippet adni mihez lehetne ott kezdeni.
2019. dec. 7. 05:09
 16/16 anonim ***** válasza:
Remélem nem jöttél haza. Én, amint lehetőség lesz rá, örökre itt hagyom Magyarországot, s nem is az anyagiak miatt elsősorban.
2020. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!