Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Béremelés 6 órára 100-at...

Béremelés 6 órára 100-at fizetni,8 órára meg 133-at? Szerintem pont ugyanannyit keresnek.

Figyelt kérdés

Ezek az értékek nettóban értendőek. Eddig 6 órára kaptak nettó 100-at, vagyis havi össz 120 órára kijött 833-as órabér.

Most áttették őket teljes időbe 8 órába, és havi 160 órára kapnak 133-at. Az órabérük ugyanúgy 833 nettó.

Hol itt a béremelés? Többet dolgoznak havi 40 órával és ennek megfelelően többet is keresnek. De ez nem emelés.

Emelés az az lenne ha ugyanannyi időre kapnának többet.

De így ez mitől emelés?


Ezen logika alapján ha én benn maradok túlórára és nem 8-at hanem 10-et vagyok benn, és arra a napra többet fizetnek akkor nekem bért emeltek? Nem, én ugyanannyit keresek csak többet dolgoztam és így többet kapok.

De ez nem béremelés!


2019. nov. 3. 14:19
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
0%
A kérdező nem Balázska.
2019. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

A kérdező a munkaügyi troll. Szerintem nem bazsi az, bazsi egy jóindulatú barom, aki ha részeg hülyeségeket beszél.


A munkaügyi troll meg egy echte kretén.


Ennyire nem lehet bomlott a személyisége egy embernek...

2019. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Omlos Szamár


Tipikus, felismerhető troll.

2019. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
ott
2019. nov. 3. 20:57
 15/25 anonim ***** válasza:
Tényleg volt már ez a kérdés, csak fordítva. Átteték 6 órába asszem.
2019. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem, mert pont ez volt a lényege, hogy megpróbálták ezt az akciót béremelésnek álcázni, de hősünk már akkor is egy matematikai zseni volt, és ki tudta számolni, hogy mennyi az annyi.
2019. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

"de hősünk már akkor is egy matematikai zseni volt, és ki tudta számolni, hogy mennyi az annyi.



Én legalább (ellentétben a szóban forgó helyen dolgozó amőbákkal) nem tapsolok annak hogy de jó 10 ft-ot kaptam 1 órára most 2 órát kell dolgoznom és kapni fogok 20 ft-ot de jó nőtt a bérem....


És még tapsolnak is hozzá az állatjai és nem fogják fel hogy egy fillérrel nem nőtt a bérük csak épp többet dolgoznak és így többet kapnak.


Ezen logika alapján ha én benn maradok túlórában és többet kapok akkor nekem nőtt a bérem? Dehogy nőtt. Csak több munkaórát töltöttem benn. De egy fillérrel se kapok többet.

Hogy egyeseknek ebben mi a magas én fel nem fogom.

2019. nov. 3. 21:15
 18/25 anonim ***** válasza:
Ne is tapsolj, légy kemény mutasd meg nekik milyen fából faragtak, ne tapsolj! Persze mast ugyse tudsz dolgozni mivel errev ga, csak jo
2019. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"Persze mast ugyse tudsz dolgozni“



nem tudom feltűnt -e egy rövidke mondatom tán olvass vissza... én NEM ITT dolgozom.... Teccik érteni vagy magas? Engem ez a kérdés csak elvi szinten érdekel de nem érint. Ez felfogható vagy magas?

2019. nov. 4. 08:12
 20/25 anonim ***** válasza:
Ez béremelés... Mert nem 100 hanem 133e... Na ugye hogy ugye?
2019. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!