Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki tud jó állásokat nők...

Valaki tud jó állásokat nők számára, ami nem túl megterhelő s van időd mellette más dolgokra is?

Figyelt kérdés
Most kezdenék el dolgozni, s érdekelne kinek mik a tapasztalatai.

2019. nov. 6. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, mihez értesz?


Amugy másr most szolok, nincs olyan munka ahol jól fizetnek, nem kell érteni semmihez és nem kell bejárni csak ha kedved van


Tehát ha erre számítasz nagyon nagy csalódások fognak még érni a való életben:)

2019. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton a legkönnyebb munkahelyeken is 8 órát dolgozol. Aztán mellette van időd másra.


Mihez is értesz tulajdonképpen??

2019. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tudok tanácsolni, h minél közelebb keress magadnak 8 órás munkát. Hanyagold az olyanokat, ahova 1-1,5 órát vagy még többet kell utaznod. Ha sikerül belenyulni egy 1,5 órara lévő munkahelybe, akkor ott vagy napi 3 óra utazás (oda-vissza) +8 óra munka +0,5 ebedido, tehát elmegy 11,5 óra a 24 órádból, na emellett garantáltan nem lesz időd semmire.
2019. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
És azon kívül, hogy nő vagy, nagyok az igényeid, és lusta vagy, pontosan mit is tudsz felmutatni? Mihez értesz?
2019. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy megkérdeztem... Nem kell nekemesni a kérdésért csak érdekelt. Masszázs szakot, műkörmöst és digattervezőit végeztem, s készülök a szabóságot is, és művészetiben végeztem... Bocsánat, hogy nem írtam le az elején.
2019. nov. 6. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!