Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozok már közel két éve...

Dolgozok már közel két éve itthon és sehol nem tartok, érdemes kimenni Ausztriába dolgozni?

Figyelt kérdés

Érettségi+technikusi végzettségem van majdnem két évet tengődtem közmunkán annyira nincs munka felénk édesanyám nem tudta ellátni magát így maradtam, amúgy sincs sok értelme pestre költözni mikor 100.000Ft csak az alpérlet alaphangon.


Aztán egy üresedés miatt szerencsére pár hónapja egy tetőszerekezet építő brigádhoz szegődtem itt már 2,6x annyit keresek mint közmunkán viszont fáradtam esek be az ágyba minden nap 10óra fizikai munka megáálás nélkül.


Persze a Diplomás, Mérnök embereknek nincs ilyen gondjuk ülnek az irodába osztják az eszet és hullnak a 700-1.000.000Ft-os fizetések igen ez-az igazságtalanság idehaza.


Aki valóban a két kezével keményen dolgozik, vállalkozik az nincs megfizetve...



2018. júl. 1. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Hát legyél te is mérnök, ha ez szerinted olyan egyszerű.
2018. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Akkor szerezz diplomát, lehetőleg mérnökit és mehetsz eszet osztani. Ha beszélsz németül vagy angolul esetleg akkor megéri kimenni, nyelvtudás nélkül sokkal nem vagy előrébb.
2018. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem mész gyárazni valahova technikusi végzettséggel ? Egy jó markos raktáros a nettó 300at is megkeresi itt ott.
2018. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
* és a raktárosnak még technikusia sincsen. Különben meg ha nincs támogatód, család, akkor igen megéri kimenni Ausztriába. Hát én is olyanokkal találkozok akik huszonévesek, de úgy be vannak támogatva a szülők részéről hogy áll a garázsba 2 kocsi, meg van minden, a munkahelyen meg megkeresi a 200at. Így könnyű.
2018. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hidd el a mérnökök sem csak osztják az észt és nekik sem hullanak milliós fizetések.


Egyébként meg alig két év alatt még senki nem épített sz•rból várat, mérnöki diplomával sem keresnél két év alatt milliókat.


És igazuk van a többieknek, hogy egy gyárban technikusként nettó 300-at meg lehet keresni túlóra nélkül. (Veszprémről tudok nyilatkozni.)

2018. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!